Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valaki úgy szerelmes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki úgy szerelmes, hogy nem tudja magáról, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés

Én eddig egyszer voltam szerelmes, sajnos viszonzatlanul és olyan erős volt, hogy azóta úgy gondolom, hogy ha kétséges, hogy szerelmes vagyok e akkor nem vagyok szerelmes illetve ha nem olyan erős az érzés mint akkor volt akkor nem vagyok szerelmes.

Ti mit gondoltok erről?


17/F



2017. júl. 29. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az megtötrénhet hogy szerelmes vagy csak letagadod, vagy is saját magadnak nem vallod be hogy szeretsz egy adott személyt.
2017. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de különbség van szimpla szeretet és szerelem között szóval lehet, hogy bevallom, hogy szeretem de azt mondom, hogy ez még nem szerelem és ha valaki letagadja magának, hogy szerelmes erre csak úgy tudna rájönni, hogy ha behatárolható lenne pontosan, hogy valaki pontosan mikor is szerelmes mert akkor könnyen el tudná dönteni.
2017. júl. 30. 00:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember tudja ha szerelmes. Ezt érzi.

Egyszer voltam igazán szerelmes ,sajnos viszonzatlan volt ,de tudtam hogy a részemről ez szerelem. Mert ismertem az illetőt annyira hogy nagyjából be tudjam határolni a tulajdonságait (tehát ismertem a jó és rossz tulajdonságait is) ,külsőre meg már rég nagyin tetszett és ott volt benne az a megmagyarázhatatlan plusz.

Szóval szerintem az ember tudja/érzi ha szerelemes.

Igen ,biztos van olyan is aki letagadja hogy az , de az az ember elnyomja az érzéseit.

És olyan is van aki úgy érzi mintha szerelmes lenne ,de tudja hogy nem ismeri az illetőt annyira hogy ez szerelem legyen(jelenlegi helyzetem).

De ha szerelmes vagy akkir azt tudod és érzed.

2017. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés de ha ismered az illetőt már nagyon jól és kedveled akkor is lehet csak szimpla szeretet amit esetleg össze lehet téveszteni a szerelemmel is és akkor már nehéz eldönteni, hogy ez most valójában mi is.
2017. júl. 30. 23:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit te írsz az szerintem csak ideig-óráig tartó állapot. Akit jól ismersz és régóta és szereted szeretettel ,egy darabig könnyen hiheted h szerelmes is vagy. De előbb-utóbb rájössz arra hogy az vagy-e vagy sem. Ez csak úgy beugrik.

Mert egyszer ránézel és ha jön a "kattanás" akkor szerelmes vagy. Ha ndm akkor meg nem.

2017. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!