Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti még mindig szerelmes vagyok az exembe?

Figyelt kérdés

Hatalmas szerelem volt, legalábbis részemről, de már fél éve szakítottunk, és azt hiszem túl vagyok rajta. Most mással ramdizom, akivel jól érzem magam, és akivel lehet jövője a dolognak.

Múlt éjszaka viszont az exemmel álmodtam megint. Találkoztunk egy családi rendezvényen, ahol azt mondta kellemesen csalódott bennem (arra már nem emlékszem miért), és hogy szeret, és velem akar lenni. Utána pedig szeretkeztünk a régi szobám hálójában. Mikor felébredtem nagyon boldog voltam, olyan kellemes, elégedett érzés fogott el, mint már nagyon régen. Legszívesebben visszafeküdtem volna aludni, csak hogy folytatódhasson az álom. Most újra eszembe jutott milyen jó volt vele, mármint nem a kapcsolat (az szörnyű volt a végén), hanem ez a nagy lángoló szerelem.

Szerintetek ez mit jelent? Még mindig szeretem vagy a szerelem érzése hiányzik?


2016. okt. 6. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem érzése hiányzik.
2016. okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még szereted. A tudatalatti nem hazudik, az álmok pedig onnan jönnek. Az ember azt álmodja amire vágyik, amit hiányol.
2016. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló álmokkal küzdöm mint te fél évvel a szakítás után. Csak úgy előjöttek és napok óta visszatérőek(bár nyilván azért, mert már napközben is foglalkoztat a téma). Nem tudom hová tenni a dolgot, azt hittem már lezártam.

Bár én semmit sem fogok tenni az ügyben, oka volt a szakításnak.

2016. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is.. pontosan ezt álmodtam .. De sajnos neki van más!
2016. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!