Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az exem unokatestvérébe. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

6 évig voltam együtt az exemmel, 1 éve szakítottunk, haraggal váltunk el.

Egy buliba találkoztam az unokatesójával, sokat beszélgettünk. Ő ugye az unokatesója szemszögéből hallotta a dolgokat, hogy én ilyen meg olyan vagyok... Ezért először nem is értettem miért akar beszélgetni velem.

Azóta többször találkoztunk (ugyanabba a baráti társaságba járunk) és azt vettem észre, hogy egyre többet gondolok rá, hiányzik ha nem beszélünk...

Ő egy elég mackós pasi (130 kg), amúgy nagyon jó fej, mindig sikerül megnevettetnie :)

A múltja egy kissé zűrös, börtönbe is ült már sikkasztásért, régebben elég sokat jár kaszinókba, sőt örömlányokhoz is... De amióta szabadult egyedül felépített egy asztalos ipari vállalkozást, 9 embert foglalkoztat.

Persze exem mindenáron megpróbál bekeverni, hogy én biztosan nem vagyok szerelmes az unokatesójába, csak azért vagyok vele hogy őt bosszantsam, meg mert sok pénze van.

Nem tudom, hogy ennyi zűr után belemenjek-e vele egy komoly kapcsolatba, vagy inkább hagyjam?


2016. szept. 30. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Sikkasztásért ült, de tisztességes eszközökkel felépített és tart fent egy vállalkozást. Te nem szimplán naiv hülye vagy hanem egyszerű mint egy darab kő.
2016. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugye milyen fura ez az egész? :/ Néha úgy tűnik, mintha az exem akarna nekem jót, nehogy összejöjjek az unokatesójával, mert csak bajom lesz belőle.
2016. szept. 30. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgyis aláfekszel napokon belül. Pénze is van, börtönben is volt, használati tárgyként kezeli a nőket... kell ennél több? Mindig az ilyeneket választjátok ha van rá lehetőség.
2016. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy annyira buta es naiv vagy, hogy teljesen mindegy, hogy mit irunk ide. Aki egy ilyen multu emberrel barmin is elgondolkozik, az menthetetlen.
2016. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!