Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha "betegesen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha "betegesen" szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
A helyzet röviden: Van

2016. szept. 26. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
És a helyzet egy icipicit bővebben..? :D
2016. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
60%
Jaja.
2016. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oo most látom csak hogy nem küldte el amit leírtam..oohh neharagudjatok, kommentbe megirom
2016. szept. 26. 22:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval: van egy éves kapcsolatom, nyáron pedig külön albiba költöztünk a barátommal. Aztán szeptembertől elkezdődött újra az egyetem, és vissza kellett mennem a kollégiumonba, ő pedig a családjához. Hétközben is tudunk találkozni, de az annyira kevés már nekem..annyira hiányzik hogy szabályosan fizikai tüneteim vannak ha nincs velem..fáj a mellkasom, nehezen kapok levegőt, enni abszolut nem tudok olyan gyomorgörcsöm van, szorongok, állandóan rossz kedv/érzés. A barátaim sem érdekelnek már, a családommal sek érzem jól magam, csak Ő jár az eszembe fojton. Már azon is gondolkoztam hogy otthagyom a sulit hogy együtt lehessünk, pedig már a célegyenesbe vagyok..tavaly is ugyanennyit tudtunk kb. Együttlenni, de akkor ez úgy elég is volt, most viszont már nem, rettentően hiányzik éjjel-nappal..mit tegyek szerintetek? Neki is ott a suli,gyakorlat, nekem is. De mégis csak vele akarok lenni állandóan. Ilyen szerelmes még sosem voltam..
2016. szept. 26. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
valamit kezdj magaddal, mert az ilyen jellegű fojtogató, állandóan együtt lenni akarás könnyen ki is végezheti a kapcsolatot. A leggyakrabban a féltékenységgel karöltve jár ez a hiperaktív birtoklási vágy, és ez ilyen tyúk és tojás effektus, nem megállapítható, hogy melyik az ok, és melyik az okozat. A leírtak alapján nem hinném, hogy felhőtlen mosollyal ábrándoznál a közös feledhetetlen percekről, sokkal inkább gyanús, hogy azért vagy szomorú, mert nem bízol meg benne. Ez tipikus magatartás féltékenység esetére, egy boldog szerelmes a párja nélkül is boldog, s nem betegszik bele abba, ha nem látja állandóan. Tehát szerintem nem lettél szerelmesebb tavaly óta, csak féltékenyebb. Az okokat bizonyára te tudod, mindenesetre senki sem szeret teljes kontroll alatt élni, az állandóan együtt létnek pedig más gyakorlati haszna nincs, deficite annál inkább.
2016. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!