Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sprtolók írjatok hogy ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sprtolók írjatok hogy ti hogy csináljátok kérlek!?

Figyelt kérdés
Sziasztok évek óta versenyszerűen sportolok heti 9 edzésen van (délelőtt, délután is) gimibe járok és még nem volt kapcsolatom nem érzem magam ettől kevesebbnek csak sokan nem értik ( általában akik nem sportolnak) hogy miért nem tudok rájuk annyi időd szakítani épp ezért lennék kiváncsi arra hogy más sportolók a suli mellet hogy oldották meg a kapcsolatot mikor találkoztak mit csináltak illetve hogy a párjuk sportol vagy sem? A válaszokat előre is köszönöm 💜

2017. okt. 3. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem irtad hogy mit sportolsz, de ha vannak lanyok akkor ott esteleg ahol van az edzes ott. Az osztalyon belult nem ajanlom, de sulin belul mar igen. Amugy ne foglalkozz vele tanulj sportolj es majd jonni fog egy lany. Ha szeret esetleg benne van o is hasonlo helyzetben mint te akkor meg fogja erteni.
2018. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is sokat gondolkozok hogy megéri e de mindig rájövök hogy nem tudnám abba hagyni mert ha egy edzés kimarad bűntudatom van és várom hogy újra edzhessek. Amúgy kajakozok és 16 éves lány vagyok.
2018. márc. 17. 08:55
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem fiu vagy. Na szoval igazabol igy konnyu hekyzetben vagy ott vannak fiuk is. De az osztalytarssal valo kapcsolatot nem javaslom mert ha tortenik valsmi es osszevesztek rosszul valtok el az ugy gaz lesz. De ne aggodj lesz.
2018. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat de igazából a fő problémám az idő hiány van hogy elhivnak valahova de nem erek rá az edzés miatt még kétszer rákérdeznek de ha akkor sem megyek akkor már nem hívnak többet pedig a következő időpont lehet hogy pont jo lett volna. És ez által leépül az összes barátságom kivéve edzésen de ott pedig már hulla fáradtak vagyunk programozni.... a fiúkra meg végképp nem jut ido de nem is nagyon keresnek csak nem tudom miért...
2018. márc. 19. 21:24
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor ha hivnak valahva mond hogy bocsi de nem tudsz es mondj masik idopontot mikor neked jo.
2018. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sehogy. Volt egy barátom, hihetetlen szerelmes voltam (1. Szerelem) csakhát nekem heti 5 edzésem volt + hétvégén meccs. (Ő nem sportolt semmit) 4 hónap után megelégelte, hogy sosem találkozunk sulin kívül, ezért szakított velem (hozzáteszem, jogosan)


Mostani barátom viszont az egyesületből van, vele edzéseken is találkozunk, tehát mi ezt így oldottuk meg, utána pedig haza szokott kísérni.

2018. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat
2018. márc. 31. 20:58
 18/19 anonim ***** válasza:

A barátomnak heti 10 edzése van kb, plusz hétvégén meccsek... Nem sok talit tudunk összehozni, általában hétvégente egyszer sikerül, mert ugye tanulnia is kell valamikor. Ezen kívül a sulija vége és az edzése között tudunk néha beiktatni egy-egy találkozót.


Egyébként nagyon becsülöm, hogy ennyit és ilyen szinten sportol, csak egyrészt féltem, mert más többször megsérült, másrész keveset tudunk találkozni...:/


17l

2018. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerű mert èn a “sport partneremmel” vagyok együtt már 2 éve. Amúgy előbb volt a párkapcsolat utána átjött az egyesületbe ès a partnerem lett. Szóval mi általában minden délutánt együtt töltünk. Mert ugye edzésünk is együtt van...
2019. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!