Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sprtolók írjatok hogy ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sprtolók írjatok hogy ti hogy csináljátok kérlek!?

Figyelt kérdés
Sziasztok évek óta versenyszerűen sportolok heti 9 edzésen van (délelőtt, délután is) gimibe járok és még nem volt kapcsolatom nem érzem magam ettől kevesebbnek csak sokan nem értik ( általában akik nem sportolnak) hogy miért nem tudok rájuk annyi időd szakítani épp ezért lennék kiváncsi arra hogy más sportolók a suli mellet hogy oldották meg a kapcsolatot mikor találkoztak mit csináltak illetve hogy a párjuk sportol vagy sem? A válaszokat előre is köszönöm 💜

2017. okt. 3. 20:28
1 2
 1/19 Stark2000 ***** válasza:
100%

Volt párom nem sportolt túl sokáig, amikor pedig igen, akkor is csak heti 2x járt be fél - egy órás tánc próbákra. Én viszont ekkor már rendszeresen erősítetem és bicóztam haverokkal heti 3-4x, néha futni is eljártam. Ekkor leginkább hétvégén oldottam meg a találkozást szombatonként. Volt viszont, hogy szombaton haverokkal megterveztünk egy bicó túrát, nah akkor hét közbe szorítottam be minimum fél, maximum 1-2 órás találkozásokat suli és edzés között. Mindennap kellemesen elfáradtam. :D


Btw: Most nincsen barátnőm, bár ugyan ezeket a dolgokat csinálom, viszont már eljárok dolgozni is. Így tényleg azt tudom mondani, hogy vasárnap az egyetlen olyan nap, amikor ténylegesen ráérek. Ha most lenne barátnőm fogalmam sincsen, hogyan oldanám meg a találkozókat. Maximum vasárnap.. :)

2017. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a valszt
2017. okt. 4. 05:25
 3/19 A kérdező kommentje:
*választ
2017. okt. 4. 05:26
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk heti közel egy napnyi edzésnél elég gyakori a sportágon belüli "társkeresés". emellett még osztály vagy buli jön leginkább szóba. nyilván a tanulás-sport-közösségi élet hármas nehezen egyeztethető össze, és csak elég kevés embernek adatik meg hosszútávon az egyensúly, szóval én nem paráznám túl a dolgot, ha csak másokat zavar a helyzet.
2017. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi akivel elő fordult már hansonlo még írhatna
2017. okt. 13. 22:10
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Úszom négy éves korom óta. A barátom vízilabdázik. Az usziban ismerük megy egymást. Edzés előtt, után találkozunk. Ő eljön az én vesenyeimre, én szurkolok a csapatnak a meccsen. Mindkettőnknek hobbbink is a sport.

Mellette tanulunk. Ő jövőre végez az egyetemen, én a jövő tanévben fogom kezdeni.

2017. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Nekem heti hat edzesem van és eleg nehezen találtam lányt, de a versenyeken edzéseken érdemes keresni mert szinte csak a sportolók értik meg a sok edzést és értékelik ha te is sportolsz.
2017. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. Csak én már nem sportolok. Én azért vagyok ilyen helyzetben, mert én zenélek, zeneművészetben, szóval nagyon nincs időm...
2018. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a válaszokat
2018. márc. 12. 20:55
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Én fiú vagyok, de nálam is ugyan ez a helyzet. Minden nap edzés suli után, és ez egy olyan sport amit csak fiúk csinálnak, szóval ismerkedni se lehetne más sportolókkal :( Választani kell és ez nehéz döntés. Ha tehetséges vagy és most rászánod az időt az edzésekre az később sokat kamatozhat. De az is lehet ha nem érdekel hosszú távon a sport akkor elkövetted a hibát, hogy nem találtad meg hosszú időn át a megfelelő párt, és úgy érzed elbuktál mindent. A sport szép dolog , de egy idő után sok lemondással jár. Végig kell gondolnod alaposan, hogy melyik a fontosabb számodra. 17/f
2018. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!