Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Miért csináljátok ezt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csináljátok ezt, ha barátnőtök van?

Figyelt kérdés
Nyilván tisztelet a kivételnek! A környezetemben gyakran tapasztalom, hogy egy pasinak hiába van barátnője, ha felbukkan egy buta, üres, kikent, kifent kis ribizli, akkor bármi van, jópofiznak, teszik neki a szépet, ugrálnak a csajnak, hiába van nekik barátnőjük. Ez miért kell? Ha van barátnőtök, akkor miért kell ezt csinálni a háta mögött? Oké, jobb esetben nem csaljátok meg, mert nem smároltok vele, nem szexeltek vele, de gátlástalanul teszitek neki a szépet... Ezt már nekem fáj látnom, pedig nekem barátom sincs.
2015. júl. 30. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
csak tippelek, de az ilyenek talán élvezik ha egy újabb csaj van éppen rájuk akadva
2015. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig kell, hogy legyen B terv.
2015. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2.


Hát ha neked B-terv kell mert félsz hogy elhagy a barátnőd akkor megértem..:D


Egyébként akik ezt csinálják azok nem látják át hogy milyen jó helyzetben vannak ezért nekik mind1 hogy van-e barátnője....neki az csak 1 lány és ha szakít vele akkor ez van.... Majd ott a másik és ha az is akkor ez van.. Ott a másik.


Ők nem veszik észre hogy más fiú milyen boldog lenne ha kaphatna 1 barátnőt ő is.

2015. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom azt mondta, hogy ő szereti szivatni ezekkel a lányokat, hogy hülyíti őket. Mondjuk hasonló: egy lánynak is jól esik ha udvarolnak neki. Nem küldjük el általában mi sem azonnal a bús p.ba őket.
2015. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!