Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek a kapcsolatommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kapcsolatommal ha ez van?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja együtt vagyunk a barátommal, és a kapcsolat elején említette hogy lehetnék komolyabb, és a napokban mondta hogy viselkedhetnék felnőttesebben, maradhat a hülyülés, de mégis...változtassak, vagy fogadjon el olyannak amilyen vagyok, ha nem megy neki akkor viszlát? 18/L

2017. okt. 3. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha komoly dolgokról beszél veled, legalább akkor légy komoly. Volt egy lány,aki ilyenkor is viccelődött,olyan érzés volt,mint ha nem érdekelné amit mondok.
2017. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg rossz érzés, amikor valaki állandóan csak hülyéskedik, mindent poénnak vesz. Szerintem próbálj meg változtatni, ez annyira azért nem nehéz. Nyilván nem egyik napról a másikra fog menni, de azért gondolj bele, vannak határok :)

Ne a jellemedet, a hülyüléseket add fel, mert azt szerintem szereti is benned, de ha látod rajta hogy rosszul esik neki, vagy idegesíted már vele, esetleg komolyabb témákról beszélgettek stb, próbáld komolyan venni.

2017. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!