Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek ha olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha olyan kérdéssel állna elétek a barátnőtök hogy válassz ő és a család között?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek ha olyan kérdéssel állna elétek a barátnőtök hogy válassz ő és a család között?

2017. szept. 13. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kicsit hiányosak az információk. Nyilván valami miatt kéri ezt, vissza kellene emlékezni, hogy voltak-e konfliktusok közte és a családtagjaid közt, vagy kinézik esetleg maguk közül vagy ő nem fogadja el őket vagy bármi.


Mert képzeljük el ezt a kérdést úgy, hogy például édesanyád naponta tizenkétszer hív fel és te akkor is felveszed neki a telefont és beszélsz vele félórát, ha a barátnőddel fekszel az ágyban. Vagy nem mosdanak a családtagjaid és hajléktalan szag van a lakásban, de Te velük akarsz élni nyugdíjaskorodig. Vagy le van beszélve egy romantikus hétvége/vacsora, de felhív a nagynénéd, hogy meg kéne etetni a kutyáját és te rögtön odarohansz. Vagy gúnyolódnak a barátnődön és Te kórusban röhögsz velük. Szóval vannak olyan szituk, amikor észszerűen hangzik el egy ilyen kérés, ezért meg kellene osztanod több információt erről.

2017. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy, milyen a családod. Lehet ő kívülállóként jobban rálát dolgokra, mint te.


Én habozás nélkül a páromat választottam anno, mert a "családom" akkora egy szar, hogy az valami hihetetlen. Felőlük meg is halhattam volna, folyamat leszóltak, bántottak, stb., semmi szeretetet nem kaptam tőlük.

2017. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Marlbi válasza:
0%
Nevetnék egy nagyot és vennék neki száraz kekszet vagy ecetes vizet . Piacon lehet válogatni/vàlasztani meg másokat választás elé àllìtani ,de egy nő sem ér annyit mint a család ami szent és sérthetetlen (a vér kötelez , egy beképzelt csaj max kérhet szépen )
2017. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Barátnőd lehet 1000 de családod csak 1 van. Amelyik csaj meg azt mondja hogy válassz annak komoly hátsószándékai lehetnek. Pl. kisemmizni a pénzből ameddig van utána meg lelép stb...
2017. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!