Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök nem merne felvállalni titeket (mm persze csak barátok, család előtt)?

Figyelt kérdés

Eddig sosem voltam kapcsolatom még lányokkal, inkább csak fiúkkal. Hosszú utat tettem meg, mire rájöttem, hogy nekem nem a fiúk kellenek. Viszont az otthoniak nagyon homofóbok, viccelődnek ezzel, betegesnek tartják (hogy akkor a pedofília se betegség...stb.). Ezen kívül a barátaim között is vannak ilyenek. Még ha azt mondják, hogy nem is zavarja őket és el tudják fogadni, akkor is tudom, hogy valami meggyengülne, hogy másképp viselkednének majd a közelembe, nem úgy viccelődnének stb. Főleg, mivel koliban lakok, a szobatársam egyenesen ki lenne akadva (ugyanis így szemérmetlenek vagyunk egymás előtt kb.). Nem akarok botrányt és senkit nem akarok elveszíteni, de most alakulóban van egy nagyon aranyos lánnyal ez a dolog. Még nem találkoztunk, de ha ebből több lenne, tuti nem merném se hazavinni, se a koliba bemutatni emberekben. :/

Azért is főleg, mert ugye első kapcsolat és nem tudom mit várjak tőle. Biztosabb akarok lenni a dolgomban...értitek.


Mert az utcára semmi akadálya, bármekkora tömeg előtt megcsókolnám, megfognám a kezét ezek nem zavarnak. Csak tudom, hogy másképp néznének rám azután. Tudom, mert van egy ilyen lány a koliban, aki mellett már csak én vagyok ott emiatt, mások meg rajta viccelődnek a háta mögött.


Kérlek, ne ítéljetek el, de komolyan mondom, nem tudom, mit csináljak.


20/L



2017. szept. 7. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A család előtt én se merném felvállalni, ha lenne barátnőm, max csak idővel.

Barátaim közül pedig páran, akik közel állnak hozzám és fontosak ők tudják rólam, hogy a lányok tetszenek és nekik amúgy is szoktam lányokról beszélni, szóval előttük felvállalnám.

2017. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben ismerős a helyzet, ugyanígy vagyok ezzel én is, és tulajdonképpen úgy cselekednék, ahogy leírtad. Érthető, hogy nem azért nem vállalod fel, mert a barátnődet szégyenled,hanem azért, mert tartasz a közvetlen környezeted reakciójától, ami logikus, mert csak nem szeretnéd, ha velük megváltozna a kapcsolatod. A nagy tömeg meg kit érdekel, hogy mit gondol. Én koliban nem híresztelném, ha már tudod, hogy ilyen eldurvult a helyzet, csak azoknak mondanám el, akikről tudod, hogy ez mit sem változtatna a barátságotokon. Találkozzatok máshol, ne koliban. Feltételezem, hogy a családod másik helyen él, nem abban a városban, ahol egyetemre jársz. Akkor meg annyira nem veszélyes a helyzet, mert a tudtuk nélkül is tudsz találkozni a barátnőddel, belekezdhetsz a kapcsolatba, aztán meg ha komolyra fordulnak a dolgok, fél év, egy év múlva majd felhozod nekik a témát. Most még szerintem kár lenne vele kockáztatni.

Másrészről, hogy a kérdésre is válaszoljak, engem nem zavarna, sőt örülnék neki, mert én is hasonlóan gondolkodom. Más a helyzet, ha a barátnőd már felvállalta, és szeretne nyugodt kapcsolatban, nem a családtól rejtőzködve élni..akkor őt is meg lehet érteni, de neked is adnia kellene időt, hogy ezt elrendezd.

2017. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát a lány konkrétan olyan, hogy már gyerekkorában tudhatták róla a szülei. Mivel úgy öltözködött, aztán így neki ez sosem volt olyan nagy dolog. Ezért is félek neki ezt felhozni, pedig nagyon megkedveltem és félek, hogy emiatt feladja az egészet. :(
2017. szept. 7. 22:02
 4/8 anonim válasza:

engem személy szerint egyáltalán nem zavar. szomorú, hogy ez a helyzet, de teljesen megértem. ugyanakkor ismerek olyat is, aki ezt személyes sértésnek veszi, sőt, még meg is vádol vele, hogy önutáló vagy.


de ha valami alakulóban van, akkor szerintem most a legjobb ezt valahogy megtudni tőle, hogy ő hogy érezne. ha sokat beszélgettetek, biztos tudja, hogy milyen a környezeted, hogy nem lehetsz teljesen nyitott. ha pedig még nem jött még fel, akkor érdemes lenne felhozni, esetleg elmondani neki is azt, amit itt leírtál, ilyen általánosságban, hogy te úgy érzed, sajnos nem mindenhol tudnál nyitott lenni. szerintem innen könnyű lenne megtudni az ő véleményét az ilyen helyzetekről, és azt, hogy őt zavarná-e

2017. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Válaszolni meg a kérdésre elfelejtettem :D szóval engem nem zavarn

2017. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem zavarna*
2017. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert én is így vagyok.
2017. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj a saját tempódban! Úgy, ahogy neked jó. Ne várj általános vélekedést. Figyelj magadra és mindent tegyél úgy, ahogy neked/ nektek megfelelő.
2017. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!