Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek ha olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha olyan kérdéssel állna elétek a barátnőtök hogy válassz ő és a család között?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek ha olyan kérdéssel állna elétek a barátnőtök hogy válassz ő és a család között?

2017. szept. 13. 20:06
1 2
 1/14 Fruzs33 ***** válasza:
Leülnék vele,és szépen megbeszélném vele a dolgokat nyugodtan.
2017. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól kezdve nem lenne barátnőm.
2017. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Az igazság az, hogy a család mindig család marad.

Így előbb megbeszélném vele, hogy mi a gond, miért állít kényszerhelyzet elé. Ha olyan a gond ami ellen lehet tenni, akkor törekednék arra, hogy javítsunk rajta. Ha érvelése nevetséges, akkor a családomat választom.

24/F

2017. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 DollarDog ***** válasza:
Leülnék megtárgyalni vele a dolgot! De amúgy mindig az asszonynak van igaza!
2017. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a családod akkor is ott lesz, ha ő már a közelben sincs. Szóval nyilván családot választod, de igen érdemes lenne rákérdezni, hogy miért fordult meg a fejében ilyesmi.
2017. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privat üzenetedet.

Azt olvasva, ha még mindig nem fogadja el, a lehetőséget amit felajánlottál, akkor ebben az esetben bizony a családot választanám. Bocsi, de egy névnap nem ok arra, hogy kész tények elé állítson.

2017. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na én is szert tettem a privát üzenetre, itt nincs mit tenni, ahogy eddig is mondtam család ezerrel.
2017. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gyerekes a barátnőd.
2017. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne egy csöpp agyfasz nálam, de szerencsére nem ilyen a párom. Ha ezzel jönne akkor biztos megbeszélném vele, hogy mi a fene problémája van.
2017. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Milyen alapon mondja ezt?

Full random eloall ezzel? Minden oké neki odafönt?

2017. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!