Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem úgy, hogy nem vagyok fontos neki?

Figyelt kérdés
Minden ünnepre, alkalomra gyertyát kapok a páromtól. Már van porfogónak egy rakat gyertyám, és szerintem ez a személytelen ajándékok halmazában helytáll. Egyszer mondtam neki burkolva, hogy minek ez a sok gyertya meg minden, de erre az volt a reakció, hogy a szerelme tüzét szimbolizálja blabla. Másfél éve vagyunk együtt és gyertyán kívül csak egyszer kaptam valami mást. Szerintetek ez normális?
2017. máj. 27. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet csak borzalmas ajándékozó, egyéb dolgokban hogy nyilvánul meg? türemlesen meghallgad, nem sajnalja rad az idejét, esetelg pénzét?
2017. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre az lehet a magyarázat, hogy nem kreatív, ha ajándékozásról van szó. Könnyebb mindig a jól megszokott tárgyat adni, mintsem törni a fejünket valami újdonságon. Nem feltétlenül arról van szó, hogy nem vagy fontos neki, hiszen ez nem teljesen abban nyilvánul meg, hogy mit kapsz tőle. De nyilván jogos, amit érzel. Ha belegondolok, akkor nekem se esne túl jól, ha mindig ugyanazt adná nekem ajándékba a párom. Vagy bárki. Egy idő után már sértő tud lenni, viszont csak akkor gondolnék ilyesmire, ha már semmivel sem lepne meg. Akkor természetes lenne a felháborodás, de addig én adnék jeleket arról, hogy minek örülnék. :)
2017. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az, hogy nem vagy fontos neki, az az elmondottakból annyira nem jön át, legalább el nem felejti az ilyen alkalmakat-ünnepeket. Ha meg máshogy nem megy, ha valamire nagyon vágysz kérd meg, hogy ezt vegye meg szülinapra, karácsonyra, évfordulóra.
2017. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt az eshetőséget úgyzártam ki hogy megmondtam a barátonnak hogy nem ajándékra van szükségem hanem vele töltött időre. És sose untuk meg
2017. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!