Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A barátnőm miért beszél más fiukal?
Hozzászóló hölgyek!:
Nem azzal van baj,hogy más fiúkkal beszéltek. Hanem azzal,hogy rátok írnak nyilván nem barátkozási célból, de ti nem azt csináljátok, hogy elintézitek egy mondattal "Szia. Van barátom,nem szeretnék ismerkedni.", hanem még folytatjátok utána is a csevejt, pedig az ilyeneket azonnal le kell pattintani,ha kell,tiltani,mert ezekből a fiúkból nem lesznek barátok. Hiénák lesznek,akik adják a szépet és csak arra várnak,hogy lecsapjanak rátok,mikor szakítotok a barátotokkal.
lehet, hogy nem barátkozási célból írnak neki, de hogyha szeret téged, akkor úgysem jut eszébe bármelyiküknek is esélyt adni, amíg együtt vagytok. egyébként meg, ezt most csakis elvi síkon mondom: eljöhet az ideje annak is, hogy ti szakítotok bármilyen okból kifolyólag, és akkor szerinted jobb, ha korábban minden kapcsolatot elvágott maga körül, csak mert te önző módon kisajátítottad magadnak? én barátkozás szempontjából is jobban szeretek általában fiúkkal beszélgetni, mint lányokkal, mert átlagban normálisabbnak tartom őket, inkább egy hullámhosszon vagyok velük, de ez nem jelenti azt, hogy bármit is akarok tőlük.
nekem is van valakim, mellette naponta ír sok srác, de eszem ágában sincs megcsalni egyikükkel sem, ha többet akarnak, leállítom őket, hogy bocs, foglalt vagyok, és kész, de egy szimpla beszélgetésben én nem látok semmi kivetnivalót.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!