Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még fél éve megismertem egy lányt, akivel összejöttünk és nagyon hosszú idő után éreztem újra, hogy tényleg szerethetek valakit, tényleg lehetek valakinek fontos.. Na ez a lány 2 hónappal ezelőtt megcsalt és ezért szakítottunk, de mivel nagyon szerettem, ezért megpróbáltam helyre hozni a dolgot... Persze nem sikerült és szépen derültek ki a hazugságai, hogy mennyiszer átvert.. Nem beszéltünk közel 1 hónapig, de a napokban írt, hogy mi van velem.. Ebből jött a gubanc, amivel újra padlóra küldött sokadszor... Nagy valószínűséggel összejött az egyik legjobb barátommal, ami még nem bizonyított, de nagyjából 90% az esélye.. Szóval fogalmam sincs, hogy mit tegyek, mert a lányhoz nem akarom, hogy többé közöm legyen, mert egy gerinctelen hazug r''anc.. A "barátomnak" meg ha bebizonyosodik, hogy tényleg igaz a dolog, fogalmam sincs, hogy mit mondhatnék, vagy egyáltalán szóba tudok-e állni vele, mert véleményem szerint ez a lehető leggázabb dolog, ha a barátod exére rányomulsz... Szóval tényleg nem tudom mit tegyek most, mert szó nélkül nem tudom hagyni.... 18/F

2017. ápr. 18. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A lányt, bármit is csinál, ne vedd figyelembe. Addig amíg nem 100%-ék addig hagyd a barátodat. Várd még még biztos lesz aztán ha tényleg úgy van akkor fel is út, le is út neki.
2017. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!