Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

(bocs az ekezetert, munkabol irok telefonrol)

Baratnommel jovoheten leszunkbegy evesek, amikor osszejottunk ra egy honapra lefekudtunk , azt mondta ,hogy meg szuz es en vagyok az elso( nekem O volt), tegnap nala aludtam es elkezdett sirni, kerdeztem mi a gond stb..

Nagy nehezen elmondta hogy meg elottem egyutt volt egy idosebb sraccal(akkor volt bnom 15-16 eves) es lefekudtek.. De senkinek se mondta el eddig mert felt es szegyellte ezt az egeszet, legjobb bnoje is ugy tudja en vtam neki az elso, es azert nem.mondta el eddig mert felt, hogy ha elmondja hogy mar nem szuz, elmondom a legjobb baratomnak aki akkor a legjobb baratnojevel volt egyutt, igy kiderulne ez a dolog. De mar nagyon kivolt ettol, es nem tudta hogyan mondja el nekem. Mondta, hogy senkiben se bizik ennyire mint bennem, de felt a reakciomtol, es felt, hogy elhagyom emiatt.Tegnap este amikor mondta teljesen kivoltam ra, amiert tobb mint 10honapig "hazugsagban" voltunk.. Aztan megbeszeltuk, lelkileg kivolt, mert nem.tudta magabol kibeszelni ezt, viszont bennem hagyott ez egy mely nyomot, nem tudom.mit csinaljak, hogyan tegyem magam tul ezen..

Tudom,hogy nagyon szeret, en is Ot, de nem tudok.mit kezdeni a helyzettel..

Valaki jart mar hasonloan?

20/f 17/l


2016. nov. 20. 07:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy kb 30percen at vegig zokogott, 1-2 honapja mondta elnazt, hogy egyutt volt valakivel akivel nem kellett volna(a fent emlitett fiuval), de a lefekvest tegnap mondta el csak, folyamatosan ez jar a fejembe, keptelen vagyok masra gondolni, haragszom es duhos vagyok de reszben megertem a baratnom, hogy nem.mondta el senkinek :(
2016. nov. 20. 08:49
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem tedd túl magad ezen hogy nem te voltál neki az első. Előfordul az ilyen. Igen, tényleg hiba volt nem elmondania rögtön az elején, de azért gondolj bele mennyire nehéz lehetett neki.Az elején szégyellte azért nem szólt, aztán még ugye egyre kínosabb lett volna elmondani.De végül elmondta, és sajnálja.

Most őszintén, változtat valamit hogy nem te voltál az első neki. Ha tényleg szeretitek egymást,akkor szerintem nem. Beszéljétek még, hogy ez nem volt szép hogy hazudott, de legyél megértő vele.18F

2016. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Egy lány azt mondja neked h Benned bízik a kegjobban te meg ezen agyalsz hogy kefeküdt valaki mással is?

Már ne is haragudj de ha esetleg nekem összejönne azzal a lánnyal akit imádok eszembe se jutna ezwn agyalni.

Elmondta neked legféltetteb titkát, mond meg neki h Szeretlek bármi történt is.

Figyrlj, èn lehet hogy nem tudok férfikènt viyrlkedni sőt igazából szánakmas vagyok de annyit azért tudok h egy lánynak miután elmond vmi ilyesmit ökelésre van szüksége nem durcira

Érted ugye?

2016. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne ertsetek felre nem durcizok, en mellette allok es segitem, nem lokom el magamtol, orulok, hogy elmondta. Annyi zavart hogy hazudott de megertem, es mar nem is foglalkoztat annyira a dolog, mult, megtortent, ez van :)

Koszi a valaszokat.

2016. nov. 20. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!