Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon félek attól, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek attól, hogy párkapcsolatot akar velem kezdeni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban aki állandóan barátkozni akar velem. Már többször is megcsókolt, ölelget és állandóan átjön hozzám. Azt mondta, hogy tetszem neki és az igazat megvallva én is nagyon attraktívnak találom. A probléma az, hogy ő azt mondta többet akar. Elmondta, hogy szexuális aktust akar velem létesíteni. Mit tegyek? Állandóan közel ül hozzám és engem néz. Nagyon félek attól, hogy esetleg majd közösülni akar velem. Szerintetek hogyan mondjam meg neki, hogy még szűz vagyok?

20f



2017. ápr. 15. 12:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20: Beszéltünk privátban.
2018. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
30%
20 évesen még iskolába jársz?
2018. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen. De nem kell semmi rosszra gondolni.
2018. máj. 15. 22:22
 24/25 anonim ***** válasza:
45%

Na lefeküdtetek?

Egyébként ha nem állsz rá készen akkor nem kell megtenned. Ne hallgass a sok balfszra. :)

2018. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Emeld ki jövőre is
2018. aug. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!