Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon félek attól, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek attól, hogy párkapcsolatot akar velem kezdeni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban aki állandóan barátkozni akar velem. Már többször is megcsókolt, ölelget és állandóan átjön hozzám. Azt mondta, hogy tetszem neki és az igazat megvallva én is nagyon attraktívnak találom. A probléma az, hogy ő azt mondta többet akar. Elmondta, hogy szexuális aktust akar velem létesíteni. Mit tegyek? Állandóan közel ül hozzám és engem néz. Nagyon félek attól, hogy esetleg majd közösülni akar velem. Szerintetek hogyan mondjam meg neki, hogy még szűz vagyok?

20f



2017. ápr. 15. 12:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Lelkileg még nem állok készen erre.
2017. máj. 24. 20:01
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Te fogyatékos vagy aki ronda semmit se kap az élettől te meg vsak így eldobod magadtól
2017. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ekkora barmot.. más a karját oda adná egy ilyen lehetőségért te meg "lelkileg nem állok készen".. 20 éves vagy.. mit nem áll készen a lelked? Vagy úgy érted hogy annyira ronda a csaj?! :,D lyuk lyuk, adj neki
2017. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden pinát, amit a földi életedben elmulasztasz, a túlvilágon az orrodra fognak aggatni.
2017. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%

ne bantsatok mar szerencsetlent. Ahany ember annyi lelki allapot, attol meg, hogy ti masak vagytok o ilyen es igy erez. Senki sem iranyitja az erzelmeit! mint ahogy vannak “akarkivel lefekszem akarmikor” tipusu lanyok, ugy vannak “szeretnek varni a megfelelo pillanatig” tipusu fiuk is. mindannyian kulombozunk.


az hogy mit csinalj?

azt amit erzel. tok m1 mit mondanak masok, ha te nem erezned tole jol magadat, akkor ne csinald


17/l

2017. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó: Ő kérdezte mi csináljon...


Elcsesz egy lehetőséget, mert manapság ilyen későnérő nagy óriáscsecsemők a "férfiak".


Mamahotel ma már alap, el sem képzelik hogy elköltöznének otthonról. Soha nem ismerkednek, csajoznak, nem járnak sehová mert csak a kényelmes zónájukban laknak.

Felnőtt emberek basszus.


Tudom mert én is ilyen kis f...sz voltam, 18-19 évesen és már nagyon bánom, hogy nem rúgott valagba senki. Csak évekre rá nőttem fel, amikor elköltöztem.

Meg kellett tanuljak a nőkkel kommunikálni, és később vén fejjel sokkal nehezebb is volt. Egyből jó nagy csalódás is lett az első komoly kapcsolat. Mai napig bánom a tohonya elcseszett tinikoromat.

2017. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ku3va nagy szerencsed van baratom!

Mindenkepp hasznald ki!

2018. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Azóta már megdugta a kérdező a csajt, ha jól rémlik.
2018. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
De édes vagy. Ha nem állsz készen rá, akkor ne csináld. Nyugi. :)
2018. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
42%
18-as: Honnan rémlik? LÁTÓ vagy? :D Istenem, ezek a hatásvadász reakciók.
2018. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!