Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek kizáró ok, ha egy lány gazdag, és ti nem vagytok azok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Legalábbis Engem nem zavarna. De ha emiatt nagyképű, lekezelő és szórja a pénzt, na az taszító. Ha buborékban él, az mérsékelten taszító. Ha mellé kedves akkor oké :D
2017. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellé nem s.gg hülye akkor nem kizáró ok.
2017. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem kizáró ok de nem érezném magam elég jónak hozzá és így alig mernék beszélni vele.
2017. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem az de a vagyonát megszerezném és csalnám megallas belkul.
2017. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hah, és állítólag a nők a nagy gold diggerek, 4es 😂
2017. febr. 5. 21:38
 6/10 Stark2000 ***** válasza:
Ha normálisan viselkedik, akkor nem kizáró ok.
2017. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Szerintem az nagyon is jó ha sok pénze van, Igazából én egy olyan lányt keresek aki dús gazdag. A többi meg nem fontos :D Lehet csúnya vagy rossz személyességekkel bíró pl: nagyképű, bunkó. Ha van pénze én ezeket elviselem :D
2017. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen barátnőm és nagyon aranyos volt, picit sznob de nem vészes. Nem kizáró ok ez továbbra sem, nálam előny. De nem azért mert le akarom nyúlni csak jó érzés, hogy én vagyok az akitől óvni akarta az apja, és mégis velem rosszalkodik :DDD
2017. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érezném magam mellette jól. Nincs sok önbizalmam és ettől mégkevesebb lenne. Bár lehet kihasználnám de közben nem érezném magam teljesnek.
2017. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam egyáltalán nem kizáró ok. Csak kicsit kellemetlen a vásárlás és az ajándékozás:D volt máe gazdag barátnőm, azaz konkrétan a szülei voltak azok. Nem is volt gond, egészen a szülinapjáig, mivel mit tudok adni egy olyan embernek akinek mindene megvan? Kreativitásom sajnos egy színes pálcika emberben kimerül, szóval a szülinap, névnap, valentin nap nekem kellemetlen volt. Viszont egy dologból nagyon szerettem őt, hogy ő tényleg csak azért szeretett engem amilyen vagyok, semmi másért nem. Nem vagyok kigyúrva, az öltözködésem borzalmas, az a srác vagyok aki félévente egyszer vásárol, akkor is csak 10 percig két gatyát meg két pólót. Hajam havonta egyszer levágatom és jól van az úgy, és imádom a morbid vicceket. De ő mégis engem választott, szerette hogy ilyen vagyok, semmi sem zavarta, nagyon boldogok voltunk. Sajnos ő azóta külföldön él, és közösen szakítottunk, de ő volt eddig az egyetlen olyan barátnőm aki 100%ban azért szeretett aki vagyok.
2017. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!