Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy ilyen távkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen távkapcsolat működhet? Ötletek?

Figyelt kérdés
A lány 16 éves a fiú 19. Nagyjából 250km messze laknak egymástól. Szerintetek ezt hogy lehet megoldani. Illetve aki távkapcsolatban él vagy élt,tudna tanácsot adni a témával kapcsolatban? Előre is köszi!

2016. júl. 14. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Működhet... Ha mind2 fél akarja egymást mert szeretik egymást...
2016. júl. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Astom válasza:

Igazat adok az elottem szoloknak mint negativ mint pozitiv teren. A kor nemszamit teny h picit mas korszak de lenyeg a megertes mindenben es h milyen jo a komunikacio koztetek.Minden dolognak akkora jelentosege van, amekkorat TE tulajdonitasz neki! Persze a hozza allas is fontos (pl. ha egy filmrol eldontodd h jo lesz mikor meg nem lattad, akkor elvezni is fogod. De ha egy filmrol elotte eldontod h aah ez unalmas lesz,erdektelen, nemfog tetszeni, akkor csak erre figyelsz es nem fogod elvezni barmilyen jo is volt) 250 km nemsok. Ha hetente talalkoztok sima ugy, de ket felen alapszik. Nekem is volt olyan kapcsolatom h ugy ereztem o az igazi (meg ha fiatal is vagyok) h ot szeretem minden hibajaval es szeretni is fogom (es persze h nala jobbat nem talalok)egyszeruen imadtam ot ugy, ahogy van.Nalunk az o oldalarol nem mukodott pedig hetente tobbszor is talalkoztunk azt mondta neki keves es h nagyon hianyzom o ezt nem birja ki. De viszont nekem siman ment es kibirtam. Nalam az volt a lenyeg h mikor vele voltam minden pillanatot megeltem vele, nem csak ott voltam, hanem figyeltem es neztem. neztem a pici kis kezet,a pici fuleit, a csabito nyakat, finom ajkait,az amulatba ejto barna szemeit, megfigyeltem a csodalatos karjat es valla izomzatat a felepiteset, a feszes combjait, formas kis idomait, a vadliat es meg a labfejet is. Gyonyoruen mindent rogzitettem magamban mikor vele voltam, minden egyes kiejtett szavait, eszreveteleit es ez annyira intenziven megmarad benned h, mikor ragondolsz eszedbe jutnak ezek a dolgok es szinte magad mellett erzed es elont a boldogsag h o van neked es csak orulsz magadnak. A lenyeg h merj elni mikor mellette vagy, ne arra gonolj h mindjart el kell mennie, hanem elvezz ki minden egyes pillanatot vele es add at magad az erzesnek, ne felj a csalodastol, ne is gondolj a rosszra. Ezek tudnak erosnek tartani.

Mikor tavol vagytok hosszabb ideig es epekedtek egymas utan ezaltal csak meg edesebb lesz a talalkozas.


Egy jo tanacs. Legy hatarozott a sajat erzeseit teren, ne hagyd h masok elbizontalanitsanak csak az a fontos, amit te erzel es te gondolsz.


18/F

2016. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm.:)

Összejöttünk,és imádjuk egymást.:) Megoldunk mindent :)

2016. aug. 6. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!