Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bit123bit kérdése:

Úgy érzem hogy a barátnőm hazudik nekem, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két honapja kapcsolatban vagy egy lánnyal, és nagyon szeretem. Mivel kb 170 km van köztünk, és még egyszer se találkozunk ezért nagyon félek hogy álszent. Szinte minden nap akar velem beszélni, és mindig azt akarja hogy elérhető legyek, és ha nem vagyok 10 percre elérhető akkor megsértődik, és azt hiszi hogy nem érdeklem, mostanában nem nagyon csinálta ezt, de kb 1honappal ezelőtt igen. Mikor azt mondtam neki hogy dolgom van most nem érek ra akkor meg azt hitte hogy megcsalom, és hiába mondtam neki hogy nem csallak meg, nem hitte el. Ha mond nekem valamit amit én nem csinálok meg azon is megsértődik, és olyanokat mond hogy ha szeretsz engem akkor megteszed értem. Olyat is mondott nekem hogy utálom ha valaki hazudik, és mar nekem nem egyszer hazudott, de amikor megtudtam hogy hazudott nekem akkor annyit mondott nekem hogy sajnálom hogy hazudtam. De nem olyan nagy hazugságok csak mar így is félek hogy ha lemegyek akkor át fog verni, és akkor én meg feleslegesen utaztam amit nem akarok. Mikor én hazudtam neki, mert nem voltam biztos valamiben akkor megsértődött, és vagy 1 órás vita lett belőle. Mond ilyet, és olyat aztán pár nap mulva meg azt mondja hogy amúgy amit mondtam az nem igaz nyugi, én meg mar azt se tudom hogy akkor most melyik az igaz, mert össze vissza beszél. Már többször volt hogy amig én nem értem rá addig ő azt mondta hogy más fiúval van, mert ideges volt. Most pedig két órára nem voltam elérhető, és azt mondta nekem hogy abban a két órában az exével volt akit elvileg meg is csókolt, de nem tudom hogy ez igaz volt e vagy csak féltékenyé akat tenni. Néha olyanokat mond, vagy csinál ami nekem rosszul esik, vagy néha még rosszul is érzem magam, és ha rájön hogy nekem rosszat tett akkor meg azzal fenyegett hogy megöli magát, ha nem leszek most azonnal jobban. Én már az egészet nem értem, ha szeret akkor miért vitatkozik?, miért nem hisz nekem?, miért idegesít fel csak úgy poénból? miért hazudik nekem?, és miért akarja azt hogy önmagam legyek mikor közben meg akar változtatni? A másik amit nem értek benne hogy félt engem az eddig rendben van, de azt mondja hogy nekem kell először le utaznom hozzá, mert én vagyok a fiú, de ugyanakkor azt hiszi hogy ha elmegyek haveromhoz (aki jóval közelebb van) akkor bajom lesz, nem fogok hazajönni. Sokat írtam, de még oldalakat tudnék írni erről. Szerintetek velem van a baj? én nem értek a kapcsolatokhoz? vagy a lánnyal van a baj? vagy egyszerűen ilyen egy távkapcsolat? vagy Szakitsak vele? Mondjuk akárhányszor megprobálok szaktani vele mindig azt mondja hogy ne, mert hianyozni fogok neki. Amúgy ha veletek már volt ilyen vagy hasonló helyzet akkor írjátok le. köszönöm! 17/F

2016. jún. 29. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, örülj neki, hogy 170 km-re van tőled. Ez egy birtokolni vágyó, hisztis liba, helyedben minden kapcsolatot megszakítanék vele. Csak tönkre fog tenni, persze csak akkor, ha hagyod.
2016. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam csak a kérdést, de bizalom kéne..
2016. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el én se. Próbálj már meg tagolni.
2016. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elolvastam>.< És teljesen igaza van az elsőnek, menekülj:$
2016. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hú bmeg én nem olvastam el ezt a kisregényt, de ha hazudik a csaj akkor lépj le a p*icsába,de minél előbb
2016. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleve hogy tudtál belemenni egy kapcsolatba, hogy nem is ismered személyesen? Mert értem én, valakinek a netes személyisége bejön, velem is volt már ilyen, el tudtam volna képzelni a kapcsolatot, na de nem találkozás nélkül. Így nálam alapból nem lenne meg a bizalom.
2016. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is találkoztatok, de már kikészített a csaj, szerinted mi lesz, ha találkoztok? Az előttem szólóknak igaza van, menekülj ebből a "kapcsolatból", amíg lehet.
2016. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki amit ide leírtál. Próbáljátok megbeszèlni. Ha nem változtat a csaj, akkor tènyleg hagyni kène ezt a kapcsolatot. Sok sikert!:)
2016. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

AZ hogy mostanában nem igényli annyira hogy írj neki folyton annak a jele hogy nem érdekled már (annyira).

Tapasztalat: 750 km-s távkapcsolat, ugyanígy kezdődött, rá 2 hétre már 5 csávóval összefeküdt, ne sozpd be igy mint en, takaritsd el

2016. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!