Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugy érzem nem tudok bizni a...

Ugy érzem nem tudok bizni a másikba. Hogy hazudik félrebeszél. Játszik. Stb. Fogok én bizni a pasikba valaha?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A normális férfi nem beszél mellé, nem hazudik és nem ver át. Ha te eddig nem ilyen férfiakkal jöttél össze az egyedül téged minősít.
2014. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem értem,hogy miért kell támadni a kérdezőt.

Talán egy csalódáson esett át ,és ilyenkor persze ,hogy kételyei vannak az embernek ....

Én 18 éves lány vagyok , nem vagyok hú de tapasztalt nyilván, volt egy fél évig tartó kapcsolatom...és ennek hatására én magam is megkérdőjelezem,hogy hogyan fogok tudni újra bízni.

Kérdező, próbálj pozitívabb lenni.

2014. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem még nem volt kapcsolatom, de én naívan megbízom mindenkiben :/ ez se sokkal jobb

én fiú vagyok. nagyot még nem kellett csalódnom senkiben, de azt hiszem letámadom az embereket. én már megbízom bennük alapból, és tolakodónak tűnök, vagy nem tudom

2014. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Udv a klubban, kerdezo :))


Sokszor en is ketelkedem az emberekben. De minden fejben dol el. Merlegelni kell a dolgokat, amiket megtudsz az illetorol, meg ahogy viselkedik veled, es ez alapjan dontsd el, hogy megbizhatsz-e benne vagy sem.

2014. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én tehetek arrol h a másik milyen? Hogy találkozom olyannal aki megcsalja az épp szülőszobán vajudo csaját?

Ez pont olyan badarság mint hogy a megerőszakolt nő tehet arrol h megerőszakolják.

2014. nov. 26. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Én tehetek arrol h a másik milyen? Hogy találkozom olyannal aki megcsalja az épp szülőszobán vajudo csaját?

Ez pont olyan badarság mint hogy a megerőszakolt nő tehet arrol h megerőszakolják."


Igen te tehetsz, mert te választod meg, hogy kivel akarsz kapcsolatot és kivel nem. Akit a szülés közben megcsalnak az meg is érdemli. Jobban kellett volna választania... persze tudjuk a normális hűséges pasik unalmasak, hát akkor ne sírjon a szátok.

2014. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló,nyilván egy elkeseredett illető lehetsz az erősebbik nemből.

Egyáltalán nem így van, nagy hülyeség azt kijelenteni,h az ember tehet a másik okozta tettekről.

Sok olyan eset van,mikor valaki hosszú időszakon át egy másik arcát mutatja,és egyszer csak kibújik a szög a zsákból..na most ezt ne mondja senki,h előre lehet tudni, és jól választani....

Csak még annyi,hogy hiába megbízható, rendes egy férfi ...ha mellette nem vonzó és unalmas. Akkor barátnak oké, de had ne kelljen már vele párkapcsolatban élni ...

És ez most nem vonja maga után,h a nem megbízható ,nagyképű férfiak a kelendőek , hosszú távon úgy sem sikeres.

2014. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tények makacs dolgok kérdező. Attól, hogy töröltetted a válaszomat, a benne foglaltak igazak maradnak.
2014. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!