Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl leszek rajta valaha?

Túl leszek rajta valaha?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, ő is nő, barátok lettünk. Sokat beszélgettünk, egy hullámhosszon voltunk. Aztán már őkörülötte forgott az életem, minden más sokadlagos lett, beleszerettem. Nem vagyok leszbikus, ilyet még sosem éreztem, bár most se éreztem volna. Annyit tépelődtem, végül megszakítottam a barátságunkat. Fél éve megszakítottam a barátságunkat anélkül, hogy bármit mondtam volna neki, azóta nem láttam, nem kerestem, de eszméletlenül hiányzik. Azt hittem, ha távol lesz majd kiábrándulok, de nem megy. Attól félek rosszul döntöttem. Elmúlik ez valaha? Sikerül majd egyszer elfelejteni?
2014. febr. 3. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Idővel minden szerelem elmúlik, de ha biztos vagy benne, hogy ő ezt nem viszonozná, inkább ne keresd, jó eséllyel ő távolodna el ezek után tőled. No meg ha mégsem így lenne, akkor is csak őrlődnél tovább. Biztos vagy benne, hogy ez szerelem? Nagyon vékony tud ám lenni a határ aközött meg egy mély barátság között.
2014. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!