Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem meg, ha valaki...

Miért érzem meg, ha valaki hazudik?

Figyelt kérdés
Nem nevezném üldözési mániának, mert tényleg seperc alatt rájövök, ha valaki kamuzik, általában 1-2 barátomnak el is sírom a bánatomat, akik kb. már készpénznek veszik, ha kijelentem, hogy valaki hazudik. Utálom ezt a tulajdonságomat, mert akár szóban, akár írásban történik, hamar leesik, ha valaki átvág. Másrészt emiatt nagyon bizalmatlan vagyok. Hogy tudnék ez ellen tenni? Inkább ne jönnék rá, hogyha hazudnak nekem. Jár még valaki hasonló cipőben?

2015. márc. 29. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben én is.


Én néha azt is tudom hogy mire gondol és érzem amit a másik.

Ezen kívül ha valakinek megmondok valamit az úgy van.

Valamikor hamar kiderül máskor csak 1 év múlva.

Múltkor szóltam egy lánynak hogy azonnal hagyja el a pasiját mert tönkre fogja tenni az életét.

Természetesen nem hallgatott rám és kb. 1 évvel később tartottak ott hogy a fiú bemászott a lány ablakán, megverte és ellopta a mobilját.


De volt olyan is aki nem hallgatott rám és az életével fizetett.


Viszont én ezt nagyon élvezem.

Na meg az is jó hogy felhívnak valamennyi idő elteltével hogy nekem volt igazam.

Érdekes hogy ők meg vannak lepődve ezen.


Számomra furcsa hogy te azt akarod hogy ne tudjál róla hogy valaki hazudik neked. Én inkább akkor érezném rosszul magam ha nem tudnám.

2015. márc. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy kiszűritek a teóriátokat alátámasztó eseteket? :)
2015. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem azért ennyire durva eseteim nem voltak, de néhány barátságot, kapcsolatot már megmérgezett a dolog. Én azt vallom, hogy néha jó, ha valamiről nem tudunk. Nem szeretem, ha hazudnak nekem, és néha olyan emberek teszik meg, akik kedvesek számomra. Vagy nagyon rosszul hazudnak, vagy engem néznek hülyének, de nagyon nagy százalékban gyorsan lebuknak. És nekem ez az egész elég fájdalmas.
2015. márc. 30. 00:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még kicsikét puhány vagy ehhez.


Nekem ha valaki hazudik még ráteszek egy lapáttal és bele kérdezek a részletekbe hagy magyarázkodjon még többet.


Persze ez elég ritkán fordul elő mert az első mellébeszélésnél törlöm is az embert.

Ehhez nem is kell hazudnia, bőven elég ha megmondott valamit és ahhoz nem tartotta magát.

Kifejezetten ritkán adok második esélyt az ilyeneknek, azt is csak akkor ha nagyon bánja amit tett.


Na nehogymár még te érezd rosszul magad azért hogy hazudnak neked. Ennek nem így kéne lennie.

2015. márc. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!