Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a távkapcsolat így működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a távkapcsolat így működhet?

Figyelt kérdés
Szóval, 16 évesek vagyunk mindketten és ugyanabba az iskolába járunk, én kollégista vagyok, ő viszont kb 1 órára lakik a sulitól. Nyáron változó hogy mennyit találkozunk, volt olyan hogy egy hetig majdnem minden nap, de most peldaul 2 hetig nem mert o nyaralni volt en meg kulfodon vagyok versenyen. 1 óra 50 perc kibírható távolsàg ha találkozni akarunk nyáron, nem? 3 hónapja vagyunk együtt

2016. júl. 12. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen kis távolság szinte még nem is távkapcsolat. :)


Nekem is volt már távkapcsolatom, na ott 3 óra volt minden alkalommal oda-vissza. Az egy idő után kifulladt mert nagyon nehéz 6 óra utazást heti szinten beilleszteni az életedbe, ha suliba jársz vagy dolgozol.

De szerintem ilyen kis távolság esetén, főleg ha év közben egy suliba jártok, simán fenntartható.

2016. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor működhet:)
2016. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán működik az :) Lehet még ennél nagyobb távolság is köztetek,ha szeretitek egymást,azt is kibírjátok majd :D

Sok boldogságot ^^

2016. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tekintettel arra, hogy egy suliba jártok, működhet :)

Amúgy nem ajánlanám, mert ilyen fiatalon nem az utazgatásról kell, hogy szóljon az élet vagy egy kapcsolat.

2016. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!