Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hulyeseg amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hulyeseg amit gondolok vagy van benne valami?

Figyelt kérdés

Szoval van egy srac a tarsasagunkbol akinek en tetszek es sokat is beszelunk, de en nem hiszem h baratsagnal erzek tobbet... Meg is nem tudom mit csinaljak mert nem akarom megbantani es kicsit felek ha ezt elmondom neki akkor haragudni fog ram vagy nem tudom es ez nem lenne olyan jo mert 1 megszerettem baratken 2 egy tarsasagban nem lenne jo ilyen klikkeskedes. De viszont csak ezert h ez ne legyen nem akarok vele osszejonni meg nem is fogok... Konkretan meg nem mondta ki h tetszek neki de tudom a tobbiektol. Szoval valakinek van valami tanacsa hogy hogy csinaljam h ne legyen ebbol sertodes? Meg hogy hogy erzekeltessem vele beszelgetesben hogy nekem max barat

Valaszokat elore is koszonom



2016. jún. 26. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
beszélj vele őszíntén, NÉGYSZEMKÖZT.
2016. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond el neki. Jobb ,ha hamarabb tudja és feleslegesen nem próbálkozik többet.
2016. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!