Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zedricht kérdése:

Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van több száz ilyen kérdés és nem is nagyon akartam eddig feltenni, de most mégis. Naszóval, tavaly augusztusban megismertem egy lányt akivel kb 1 hónapig kavartunk. Én össze akartam vele jönni, de ő idősebb volt és ez zavarta, pedig ő is benne lett volna, úgyhogy egyszer ezen összevesztünk és utána nem beszéltünk, de a barátnői mondták, hogy mennyire tetszek neki, csak ugye a kor. Két hete mentem haza egy osztálytársammal és valaki futott mögöttünk és kiderült, hogy ő az és aztmondta, hogy látott és nem akarta kihagyni hogy beszéljen velem. Beszéltünk öt percet aztán ment, mert dolga volt, meg én is siettem.

Szerintetek írjak neki, hogy találkozzunk vagy ne inkább? Lányok ti mit gondoltok?

16F vagyok

16L lassan 17 ő


2016. máj. 1. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
írj
2016. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz fiú vagyok, de írj neki! Az a pár hónap korkülönbség nem oszt, nem szoroz... Ha emiatt összevesztek, akkor az nem szerelem...
2016. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!