Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik. Nem rég megtudtam a nevét és azt is hogy van barátnője. Bejelöltem facen..és ő rám írt, hogy ismerjük-e egymást, de nem ismerjük. Mit írjak vissza neki? (Azt akarom hogy ez megváltozzon..mármint hogy ismerjük meg egymást)

2016. márc. 19. 14:59
 1/4 anonim válasza:
Pl Szia nem de szívesen megismernélek :)
2016. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert van barátnője akivel egy suliba járunk..ja és egy fontos infót kihagytam együtt laknak..
2016. márc. 19. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

"nem emlékszel nyárról? :) bár lehet, érdekes állapotban voltál :p "

Beijedne kicsit. :D

Egyébként szerintem hagyjad őket. Ha már együtt laknak, elég valószínű, hogy szeretik egymást.

Mondd neki, hogy mit kérdezget, egyszerűen be akartad jelölni, és te azt csinálsz, amit akarsz.

Tuti megkedvel.

2016. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 20. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!