Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit írjak neki vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy házibuliban megismerkedtem egy lánnyal és már az első pillanattól amikor egymásra néztünk én belezúgtam.. Később elkezdtünk beszélgetni aztán táncoltunk és végül csókolóztunk is. Amikor hazakísértem rákérdeztem hogy lesz-e még folytatás és azt mondta hogy persze és utána mondta hogy nagyon bejövök neki. Na eltelt pár nap elhívtam randira ugyan olyan jo volt mint az előző tali ilyen sokat még egy lánnyal se beszéltem mint vele egyszerűen repult az idő.. Szerelmet vallottam neki és mondta hogy ő is ugyan így érez.Később amikor ez a tali után eltelt kb 3-4 nap hiába írtam rá fb-n hiába hívtam fel nem bírtam elérni 4 napon keresztül mindig estefele hívtam mert ugye suliba járok és elég kevés szabadidőm van.. Gondoltam csak nem ér rá... 5. napon írt nekem egy üzenetet hogy nagyon jo volt a velem töltött idő és nagyon kedvel engem meg bejövök neki de most rossz lelki állapotban van és nem akar többet látni::... Mondtam neki hogy én nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni és hogy nem értem mi a baj.. Erre azt írta hogy ő se érti magát... Most mit csináljak/mit írjak? Gondoltam arra is hogy az egyik barátnője van a dologban.. Nem tudom mi tévő legyek nem vagyok egy talpraesett len gyerek de most tényleg tanácstalan vagyok... Nélküle olyan szürkék a napjaim folyton csak RÁ gondolok!!!! Bocs a hibákért! 18/f
2016. jan. 18. 17:31
 1/3 Párnahuzat ***** válasza:
Menj el személyesen és beszéljétek meg. Az a legjobb :)
2016. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, mert ilyenkor nincs sok választásod... Lehet hogy határozottan meg kellene kérdezned hogy mi a baja, mert ha ő is ugyanígy érez akkor legalább egy őszinte választ megérdemelsz hogy miért nem. 17/f Sok sikert
2016. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi hát rákérdezek de komolyan nem ertem mi lehet a gond.....
2016. jan. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!