Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Az van hogy ketszer taliztam egy lannyal es volt csok is meg mondta nekem hogy nagyon bejovok neki. Nem akarom részletezni de már az elso pillanattol ereztem hogy o az igazi es ez kolcsonos biztos! Na az a problema hogy rairtam hogy 3 randin menjunk el kajalni es azt mondta hogy jo volt egyutt de nem akar találkozni es hogy most nem kepes ra mert nincs jo lelki allapotba.... Ma rairtam hogy beszeljuk meg találkozzunk.. De nem ir vissza megkapja de nem nézi meg.. Mi tevo legyek nem tudom hogy erhetnem el gondoltam felhivom fb-n mert nemtudod a számát.. Nem akarom elveszíteni nagyon belészerettem:((
2016. jan. 23. 21:47
 1/3 anonim válasza:
Nem keres = nem kellesz. Csak nem elég gerinces, hogy lekoptasson, így inkább nem válaszol, amikor tini voltam én is ezt csináltam a fiúkkal. Mondtam nekik, h jó volt, de ne találkozzunk, nem volt bátorságom megmondani, hogy nem kellenek. De ne törődj vele nem ő az igazi, majd jön aki az. Tudom hogy nehéz, de tedd túl magad rajta. Tanuld meg ha valaki nem keres nem kellesz neki. Ne alázd meg magad azzal, hogy felhívod. Inkább sportolj és egyél csokit. 22/L
2016. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha voltál már igazán szerelmes az életben akkor te is tudod milyen nehéz..
2016. jan. 23. 22:01
 3/3 anonim válasza:
Persze hogy tudom, egy kicsit meghalsz most, de minél jobban eltereled a gondolataidat annál könnyebb lesz
2016. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!