Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működhet a távkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gari8 kérdése:

Működhet a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan másfél éve vagyunk együtt. Én egyetemre megyek ő marad abban a suliban ahol most vagyunk. És jelentkezett egy cserediák programra.. ami annyit takar hogy 5és fél hónapra kiutazik külföldre ott tanul és dolgozik. Míg én egyetemre járok. Én azzal pátyolgatom magam, hogy az egyetem annyira le fog kötni, hogy szinte észre se fogom venni, de lássuk be a tényt tudom, hogy nem így lesz. Nagyon szeretem és nagyon fog hiányozni. Csak nem tudom , működhet ez? Megbízható tipus vagyok a félre lépésen nem is gondolkozok, csak ez azért bárkinek megviselő lenne. Osztálytársak vagyunk azért mégis csak mindennap látom szinte, a hétvégéimet vele töltöm, aztán ez 5hónapra csak úgy puff eltűnik, ő azzal nyugtat hogy de haza jöhet majd kb 3 napra és igen ez fantasztikus de nyilván az a 3nap nem lesz mind a miénk, hisz ott a családja is. Egyenlőre jól viselem, maga a tudatot csak majd ha eljön ez az időszak szeptemberben, nehéz lesz. És nem akarom vissza tartani hisz ez egy óriási lehetőség, nem is bocsátanám meg ha kihagyná miattam. Csak itt van ez a kérdés, hogy működhet?! Mert nem csak rajtam fog múlni ezt én is tudom. Ahhoz meg túl életvidám és fiatal vagyok, hogy ez tönkre tegyen lelkileg.

2016. márc. 31. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elég erős a kapcsolatotok kibírja...főleg,hogy ez a 21. század...van telefon,facebook,skype...oké,hogy az nem ugyan az,de a semminél jobb :)
2016. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gannicus23 válasza:
A hugom a barátjával 3 éve van együtt úgy hogy több mint 200 km a lakhelyek között a távolság. Minden nap skypeolnak webkam stb....telefon. Nagyon jól megvannak pedig csak kéthetente találkoznak mivel mindketten dolgoznak. Szerintem ha szeretitek egymást akkor megvárjátok egymást...bár egyetemeken a mai világban.....sokszor a szexről szól az egész buli ezzel nem akarlak elkeseríteni de én is voltam főiskolás.
2016. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ghghg válasza:

Kibírható!!!

1 éve élek így, nagyon féltem ettől de kibírható.

Mellesleg én is egyetemista vagyok tele fiúhaverokkal akiknek én segítek csajozni... szóval eszembe se jut rosszat tenni

2016. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!