Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezeket a dolgokat el lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket a dolgokat el lehet várni egy fiútól párkapcsolatban? Vagy inkább változtassam meg az elvárásaimat?

Figyelt kérdés

--> Ne beszéljen folytonosan az exérõl

--> öleljen meg mások előtt is, nem csak elbújva (nem úgy értem hogy dörzsöljük mindenki képébe hogy együtt vagyunk, és nem is aarra gondolok hogy egymásra másszunk, de ha mondjuk meg szeretném ölelni akkor hagyja, még ha mások is vannak a közelünkben - mások alatt mondjuk barátokra gondolok)

--> ne hagyja hogy más lányok tapizzák a fenekét és más testrészeit



2016. márc. 20. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:
* vagy szerintetek ezek nagyon gátolják a szabadságát, és nekem kellene változtatnom?
2016. márc. 20. 16:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rég rossz ha ezek elvárandó dolgok O.o Mármint... ha ez megvan az nem jó.
2016. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alap elvárások ne félj megmondani neki ha meg nem változik akk szakits vele! Fordított esetben őt is zavarná
2016. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alap cuccok, mi folyik ott o_o
2016. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld :)


#2 : ezt hogy érted?

#3: szakítottam vele már egy ideje... Ha megkértem hogy a fentieket ne csinálja, mindig leordította a fejem. De azért mégis csak érdekelt hogy velem volt-e a gond vagy az õ viselkedése volt a normális.

2016. márc. 20. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyertelmuen vele volt a gond jol tetted hogy doptad
2016. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom mások hogy vannak vele de ha nekem van barátnőm akkor büszke vagyok rá és bármikor bárhol hagyom hogy megoleljen nehogy már ezt a jo érzést vonjam meg magamtol :D es ha van barátnőm akkor csak ő van minden más lány elmehet a fenébe... azt ugyan nem tudom megakadalyozni hogy fogdossanak mert az nem rajtam múlik de olyannyira leszarom hogy az nem igaz... 17/f
2016. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!