Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éveseknél kb mennyi idő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éveseknél kb mennyi idő számít soknak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
mikortól mondják azt, hogy na ők már régóta együtt vannak?
2016. febr. 12. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
1 ev.
2016. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy év
2016. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 ev
2016. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Egy év? Istenem hova sűllyedhetünk még? Szerintem olyan 2-3 év az ami ebben a korban ami már sok. De leginkább az bassz fel mikor Facen látom, hogy "Jajj ket hónap ja együt a barátomaaaalll..." meg stb és két hét múlva meg már más pasival láttom. Ha nem hamarkodod el döntést és megfontoltan megválasztod a párod bem kell attól tartani, hogy jajj ugyan mikor szakítunk. Nekem 14 és fél évesen volt az első barátnőm. Vele majdnem 4 évig voltunk együtt. Az miatt sakítottunk, hogy a csaj már minden áron le akart feküdni én még korainak tartottam hisz ekkor voltam olyan 17 éves és nem volt képes megvárni és rajta kaptam egy másik sráccal. Dobtam a gecbe. Most vagyok 21 éves és most van 1 hónapja a 2. barátnőm remélem ő lesz az akivel már családot is alapítok.
2016. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!