Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan legyen a férfi párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen a férfi párkapcsolatban Superman?

Figyelt kérdés

Most nem tini párkapcsolatokról szeretnék beszélni , mert persze ott nincs más értelme az egésznek mint egymás testének megismerése "b*zkurálása", és kb ennyiben kimerül a dolog. Tehát 23 éves férfi, vagy fiú vagyok kinek hogyan kényelmesebb, és mostanában kezdek elérni ahhoz, hogy gondolkodni kezdek komolyabban a férfi-nő közti párkapcsolatról. A saját problémáimmal próbálok rávetíteni a dolgokra:

-Ha a nő nem akar dugni fejre is állhatok, de akkor sem fog akarni és nem lesz belőle semmi.

-Ha akar , és én nem akarok nekem akkor is csinálnom KELL, mert ha nem csinálom akkor már nem vagyok férfi, és ebből könnyen veszekedés lehet.

Akkor szerintem most ez egy eléggé mi a f*z helyzet amire régóta szeretnék választ kapni , de nem tudott még nő erre válaszolni ennyire önzőnek lenni azért elég nagy g**iség szerintem, de ha van rá érv magyarázatot szívesen elfogadok.

A nőnek miért fájhat a feje , ha nem akar valamit , és nekem miért is nem??

Most őszintén , én nem akarok feminista dumákat elereszteni sem megint azzal jönni, hogy elvan korcsosodva a női nem. Szerintem ezt pontosabban meglehet fogalmazni neveltetési problémákat látok bármerre nézek , mert a legtöbb nőben annyi illem nincs (mert ez szerintem az) hogy ne legyen egy pofátlan állat. A munkával kapcsolatban is ez van én köteles vagyok meghallgatni , hogy ő elvan fáradva (pedig rohadtul nem érdekel), de ha nekem van gondom és én beszélek róla akkor MIÉRT NEM VAGY FÉRFI?. Na és akkor itt totálisan fel**sz az ideg...nők válaszát kérném csak erre a kettő szituációra, és csak annyit hogy komolyan ha magukba néznek ilyen esetekben mit éreznek? Nem kötekedés szempontjából ,hanem mert tényleg kíváncsi vagyok.


Köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 22. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Úgy legyél Superman, hogy reggel beveted az ágyad, elmosodgatsz éves után, lepakolod az asztalt, a ruháidat nem a sarokban, hanem a szennyesládába teszed. Ilyenek, például. A többire nem szabad válaszolnom, mert azt csak lányoknak szabad. :/
2016. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem a mi hibánk, hogy rossz társaságban keresed A NŐT. Attól még nem kell az egész női nemre kiterjedő általánosításokat felállítanod. Ha neked nem a normális nők kellenek, az szintén nem a mi hibánk. Mert amit te írsz, az a nőknek csak egy része. És van a másik része, amit a hozzád hasonló pasik magasról letojnak. (Már elnézést, nem ismerlek, de ha a másik oldalon álló férfi volnál, akkor nem írnál ilyeneket)
2016. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Most nem tini párkapcsolatokról szeretnék beszélni , mert persze ott nincs más értelme az egésznek mint egymás testének megismerése "b*zkurálása", és kb ennyiben kimerül a dolog" -az igazi, első nagy szerelem sokkal több ennél, őszinte, szenvedélyes érzelmekkel és romantikával. (és csak zárójelben; ez a kérdés a tini párkapcsolatok kategóriájában van).

Valószínűleg rossz tapasztalataid lehettek, és ezt őszintén sajnálom...de próbálj te is megértőbb lenni, akkor talán a barátnőd is az lesz, és kölcsönösen fogtok alkalmazkodni egymás igényeihez. Mert az egész párkapcsolat egy kölcsönös, oda-vissza dolog, nem lehet csak az egyik felet okolni...

"a legtöbb nőben annyi illem nincs (mert ez szerintem az) hogy ne legyen egy pofátlan állat" Nem kötelező pofátlan állatokkal lenni, tényleg vannak bunkó nők, de tegyük hozzá férfiak is. Egyébként meg azt mondani, hogy nincs bennűnk illem, szorosan a pofátlan állat kifejezés és a nők rágalmazása mellett (sok káromkodással), azért szintén nem egy úriemberre vall.

"A munkával kapcsolatban is ez van én köteles vagyok meghallgatni , hogy ő elvan fáradva (pedig rohadtul nem érdekel), de ha nekem van gondom és én beszélek róla akkor MIÉRT NEM VAGY FÉRFI?." Ha téged nem érdekel a másik (aki akár életed nagy szerelme is lehet), az nagyon elkeserítő...nekem például nagy szükségem van arra, hogy megértve érezzem magam, és ha valami bánt engem meghallgassanak és tényleg érezzem, hogy megért. Ha csak megölel, vigasztal, vagy kérdéseket tesz fel és tényleg látszik, hogy figyel rám, borzasztóan jól esik az ember lelkének. Viszont ezt most mondom; megértő lányt csak úgy fogsz találni, ha te is megértő leszel.

Lehet, hogy rossz helyen kerestél eddig szerelmet, és tényleg bunkókkal találkoztál...de próbáld megtalálni a hitedet, hogy vannak más lányok, és romantikusabban hozzáállni a Nőkhöz, tisztelettel és megértéssel. Tudom ez nehéz lehet, ha eddig tényleg mindig nagy orra bukások történtek, de ha nem teszed meg, akkor az orra bukások még nagyobb orra bukásokat fognak követni.

2016. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!