Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévő legyek? :o

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? :o

Figyelt kérdés
Egy év után szakított velem a barátom mert hogy nem bíztam benne. Amire adott okot ő is. Sokszor voltam féltékeny és ettől besokallt. Sajnos nem volt alaptalan a félelemem mert régebben kitudódott hogy képet kért egy barátnőmtől aki el is küldte nyilván. Ekkortól kezdve nem nagyon bíztam benne és nemrég számon kértem, hogy ki az a lány és ezért szakított velem. Utána normálisan beszéltem vele kb 4 napig de ő csak flegmázott és az egyik rokonomat sértegette.. ez kb 2 hete volt már túltettem magam mert nagyon gonosz volt ahogy viselkedett... tetszik egy fiú csak félek vele összejönni mert sokak szerint túl hamar lenne. De a volt barátom már hidegen hagy és nagyon elvágta magát . Ugyhogy nem tudom mit kéne tennem. Borzalmasan viselkedett velem és a családdomal. Nagyon fájt eleinte de már nem . Nem lenne fura ha összejönnék ezzel a fiúval? (aki nagyon rendes )

2016. jan. 11. 19:02
 1/6 A kérdező kommentje:
ki az a lány akivel beszélget*
2016. jan. 11. 19:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne az fura?
2016. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyere vele össze nyugodtan
2016. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :D
2016. jan. 11. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass másokra, tedd amit jónak látsz! Biztos vagyok benne hogy nem sietnétek el nyugodtan jöjjél össze vele.
2016. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is túl korai.

Nekem külső szemlélőként (ha nem tudnám a történeted) úgy tűnnél, mintha egy éves kapcsolat ennyit ért volna, hogy két hét múlva már más. Az jönne le ebből, hogy nem becsülsz meg egy kapcsolatot. És meggyőződésem, hogy sok más ember is így gondolná.

2016. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!