Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki csúsznak a kezemből a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csúsznak a kezemből a dolgok mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve azon hogy tönkre megy a kapcsolatunk és úgy érzem tehetetlen vagyok :(

Próbálom a lényeget le írni röviden.

Lassan 11 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel egyre többet veszekszünk de még mindig nagyon szeretem és azt mondja ő is hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni.

Volt egy lány barátom akit a legjobbnak mondtam az ex-em barátnője de tényleg mindig csak barát volt.

Barátnőm arra kért hogy ne járjak vele bulizni meg sehova mert neki az rosszul esne és fél hogy be csajozok.Én ezt be is tartottam mai napig így a barátságunk tönkre ment de nem érdekelt fel áldoztam a barátomat a szerelmemért.Viszont barátnőmmel össze akart jönni egy srác még előttem de én jöttem vele össze.Sokszor meg ígérte hogy nem fog vele beszélni facebookon sem sehogy.Még is mindig meg szegte a szavát és már nem bízok benne ami nagyon a kapcsolatunk rovására ment.Új osztályba került barátnőm és ott is van egy fiú aki izomból bukik-rá barátnőm meg jó pofizik vele de azt mondja nem jön be neki a gyerek.

Mindent ki fecseg facebook-on a kapcsolatunkról szinte mindenkinek "szinte azt is tudják mikor veszek levegőt"Ma reggel meg egyeztünk hogy kap egy utolsó esélyt a bizalomra ha be tartsa azt amit mondok.

De ő erre már ma egy fiú barátjával akar menni délután kosarazni aki most szakitott a barátnőjével.Vele is jó pofizik facebookon barátnőm.És most mondtam neki hogy ne menjen erre ő van meg sértődve.

Mára már odáig fajultak a dolgok hogy tiltom mindenkitől akit veszélyesnek látok.Bár tudom ez sem jó folyton veszekszünk emiatt.De nem tudom mi mást tehetnék.Nem akarom el veszíteni és ő is szeret de valahogy nem érzi a helyzet súlyosságát vagy nem tudom.



2015. okt. 27. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőgjél mint egy kislány
2015. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan meg nnyílvánulni akkor ne is írj.
2015. okt. 27. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
#1 nek igaza van hogy bőgjél mint egy lány vagy meg oldod ezt a gondot engedj neki valamiben ne tiltsd mindentöl meg mindenkitől de ne is legyél túl engedékeny
2015. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetet a kérdező, és jól döntöttél. Semmibe vette azt, amit mondtál, én már csak ezért is szakítanék.

18/F

2015. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"fecseg facebook-on" -csak ettől kéne elzárni. Káros és tönkre vágja az élő szép kapcsolatokat. És legyetek többet kettesen, kiránduljatok, ne a fb-on éljetek, mert ez is tünet, "nem érzi a helyzet súlyosságát" -vagyis elszakadt a valóságtól és a virtuális világban él. Ott nincs súlya semminek.
2015. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!