Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nők! Titeket hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Titeket hogy érintene ez ha kiederülne a barátotokról?

Figyelt kérdés

18F

Az a helyzet hogy ha bulikba,éjszakai clubokba megyek ott is csajozok és komoly kapcsolatot keresek.

Buliban könnyebben lehet ismerkedni viszont ott több a ribizli is.de van kis létszámú normális lány is csak meg kell találni.

Én azt szoktam csinálni hogy egy olyan lányt aki tetszik elhívom táncolni,közben ha engedi hogy hátulról átkaroljam meg hogy megcsókoljam akkor nem érdekel komolyan csak elsmárolok vele a buli végéig.

Viszont ha nem engedi és eltol magától akkor komolyan érdekel a lány mert ő nem olyan és így meghivom egy italra és ismerkedek vele.

Szóval hogy érintene titeket ha a barátotokról kiederülne hogy előttetek több ribizlivel smárolt már a múltban?



2015. dec. 22. 13:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem ha ezt igy elmondanád akkor nem zavarna, max az egy kicsit h akkor ha engedi akkor végig smárolsz velük buli végéig
2015. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ha úgy teszed, hogy nincs barátnőd miért lenne baj? Néha jól érezheti magát az ember :D
2015. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ezért max néha lehímringyóznám, de amúgy ha előttem azért 5-nél kevesebb lánnyal feküdt le (másképp nincs gusztusom hozzá) és a kapcsolatunk alatt sem csajozik semmilyen formában, akkor nyilván nem érdekelne.
2015. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!