Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nők! Titeket hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Titeket hogy érintene ez ha kiederülne a barátotokról?

Figyelt kérdés

18F

Az a helyzet hogy ha bulikba,éjszakai clubokba megyek ott is csajozok és komoly kapcsolatot keresek.

Buliban könnyebben lehet ismerkedni viszont ott több a ribizli is.de van kis létszámú normális lány is csak meg kell találni.

Én azt szoktam csinálni hogy egy olyan lányt aki tetszik elhívom táncolni,közben ha engedi hogy hátulról átkaroljam meg hogy megcsókoljam akkor nem érdekel komolyan csak elsmárolok vele a buli végéig.

Viszont ha nem engedi és eltol magától akkor komolyan érdekel a lány mert ő nem olyan és így meghivom egy italra és ismerkedek vele.

Szóval hogy érintene titeket ha a barátotokról kiederülne hogy előttetek több ribizlivel smárolt már a múltban?



2015. dec. 22. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem érdekelne jó persze azért nem örülnék neki de a jelen számít
2015. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*kiderülne
2015. dec. 22. 13:11
 3/13 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelne. sose érdekeltek az ex barátnői se, meg az se hogy azokkal mit csinált. én is szoktam bulikban smárolni srácokkal, de az épp aktuális partnert sose érdekelte hogy a múltban miket csináltam. az a fontos, hogy vele legyek hűséges. és ő is velem. a múlt már nem lényeg.
2015. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vagy ha önként mondaná el a kapcsolat elején arra hogy reagálnátok?(nyilván az őszinteség jó pont)
2015. dec. 22. 13:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem izgatna... főleg ha így ezt elmesélnéd, mert tudom hogy nem azért csináltad hogy ribizliket szedj fel.... plusz az előttem lenne :)) ;) 16L
2015. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Tényleg édes h nem a ribizlikre mész:)) 15/l
2015. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
akár elmondod akár nem, változtatni a múlton már lehet :)
2015. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy nem lányként írok.

De nekem fontos lenne a múlt a többi emberrel ellentétben. A múltbéli viselkedést is te követted el...a jellemedhez tartozik és nem mosod le magadról...én barátőnek is olyan rendes lányt keresek, akik nem smárolgatnak idegenekkel, mint valami kis pi.csa....tök mindegy, hogy a jelenben hűséges hozzám, ez engem akkor is taszít.


Minőségi kapcsolatokra ilyen szenny helyeken nem fogsz találni.

2015. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Miert lettem lepontozva amiatt h jo h nem a ribizlikre bukik???
2015. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem én voltam.valószínűleg a gyíkemberek lehettek.én mindenkinek zöldet adtam a jó válaszokért
2015. dec. 22. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!