Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megharagudnátok rá ezért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnátok rá ezért?

Figyelt kérdés
Szóval annyi lenne hogy a minap elmentem a pasimhoz (meg akartam lepni,kedveskedni akartam hogy örüljön hogy egy lánynak mennyit is jelent), sütöttem neki sütit a kedvencét de ő nem igazán mutatta ki azt hogy örülne hogy velem lehet,mert folyton azt mondogatta hogy aludni akar...nekem rosszul esett és megbántott,mert akt szeretek nem akarom megbántani és ha lehet minden időmet vele tölteném :/
2015. nov. 20. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg. Dobd ki, és told popsiba mással!
2015. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miért akar folyton aludni amikor velem is lehetne. Ha azért mert pl. dolgozik suli mellett akkor teljesen megértem, de ha azért mert egész északa kockult vagy bulizott délután meg már lusta hozzám, akkor nagyon haragudnék.
2015. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem (és ez csak az én véleményem) beszéld meg vele, hogy miért csinálta ezt. Meg kérdezd meg mit akar még tőled ha ilyen?
2015. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez akkor is nagy bunkóság. :(

15/F

2015. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is van olyan hogy szegény barátom hulla fáradt és szeretne aludni, bár azt kedvesebb stílusban közli, de ezen most nem akadok ki, befekszem mellé az ágyba, úgy úgyis jobb aludni ha közben van kit ölelgetni :D

De ha ezzel az indokkal zavarna el, elég zabos lennék rá.

2015. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Oda kell bújni hozzá. A sütisütés ráér utána.
2015. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!