Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol rontottam el? Miert van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontottam el? Miert van ez?

Figyelt kérdés
Na kezdem az elejen ram irt itt gyk-n egy fiu nagyon jot beszelgettunk es mar vagy egy par napja beszelunk kedves voltam o is szimpi volt a szamomra en is az o szamara es most meg mar vissza se ir nekem pedig en azt hittem hogy jol elbeszelgetunk meg ilyenek....hat tevedtem....pedig Semmit nem csinaltam vagy mondtam...:( koszonom a valaszokat!

2015. nov. 9. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet elfelejtette a gyk-t és ezért nem lép fel, ami sajnos azt vonja maga után hogy lehet tényleg nem érdekled, de ki tudja lehet nincs ideje, sok dolog van

ha visszaír jelöljétek be egymást face-en és így könnyebb lesz utána

2015. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj rá, ha nem válaszol (mint a vindóz), akkor valszeg elfelejtette a gyiket, vagy nem akar válaszolni.
2015. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de úgy írta hogy bejövök neki... :( csak húzta lehet az agyam és átbaszta a fejem.. :( neki lehet ez jó móka volt de nekem nem.... :( hát ez az én szerencsém...
2015. nov. 9. 21:28
 4/9 A kérdező kommentje:
rá írtam és nem válaszol....
2015. nov. 9. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:

de miért lett volna neki jó móka? :D

igen neki külön fétise van a "gyakorinátbaszokegycsajt" :D

ne gondolj ilyenre, nyugi lehet nincs most ideje, amúgy meg kit érdekel lehet egy barom csak szép szavakkal gyorsan el lehet varázsolni (ahogyan a lányok többségét)

2015. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igen...ez utálom magamban hogy túl hamar meg bízok emberekben meg hiszek nekik....:(
2015. nov. 9. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:

figyelj csak ezek után ne ess át a ló túlsó oldalára, maradj nyitott csak picit próbálj jobban megismerkedni az emberekkel

mert ha ezek után nem tudsz az emberekben megbízni akkor nem lesz senkid, maradj laza :)

2015. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu... Hogy hívják a csávót?
2015. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 hát attól nem felek hogy nem bizok meg ezek után is meg bizok csak most már nagyn fogok figyelni és vigyázni
2015. nov. 9. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!