Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha túl gyerekes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha túl gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés

Más 15 éves lánynak rég kapcsolata van. Az osztálytársaimnak is mind. Én meg annyira gyereknek érzem még magam... A bókokra nem tudok jól reagálni, fiúkkal csak haverkodni tudok.

Animéket nézek és úgy rajongok a szereplőkért mint egy 5 éves.

Valahogy érzem a társadalom nyomása miatt hogy szükségem van egy társra de szívem szerint inkább maradnék ilyen gyerek.

Változzak meg? Vagy meg fogok magamtól is változni? Normális ez a gyerekesség ilyen korban?



2015. szept. 7. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Magadtól meg fogsz változni, ne aggódj :)

Van aki korábban érik, van aki nem, majd pár év és kinövöd.

2015. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy valamit jól jegyezz meg, önmagadat sose add fel senki kedvéért sem! Ne változz meg, add önmagad. A "felnőttség" nem abban nyilvánul meg, hogy van-e barátod. Ha eljön az ideje úgy is lesz.
2015. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy ilyen vagy. Én örülök neki, nem kell hamar felnőni, elsietni a dolgokat. Nekem se volt kapcsolatom 15 évesen, simán néztem az én kicsi pónimat meg hallgattam a metált és baromira nem érdekelt és érdekel, hogy ki mit gondol:) Még manapság is el tudok szórakozni a játszótereken és ha kisállatot látok azonnal szabadul a dilis 5 éves aki mindenáron meg akarja dögönyözni:D Ne akarj más lenni, idővel komolyodik az ember, de mint már említettem én inkább azon dolgozom, hogy ezt a gyermeki ént minél tovább magamban tudjam tartani. 18l
2015. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézzél animét és játsszál barbiekkal amíg neked jólesik, majd ha eljön az ideje akkor már nem fognak ezek a dolgok érdekelni. Ne akarj azért megváltozni mert szerinted a társadalom ez várja el tőled. 15 évesen még nagyon fiatal vagy, nem vesztes semmit ha pár évvel később kezdesz el foglalkozni a fiúkkal
2015. szept. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok, mint te :) gyerekes vagyok 15 éves és nincs pasim, mert undi a csókolózás számomra xd de én nem animéket, hanem más rajzfilmeket nézek.
2015. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!