Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss gyerekes családok, igaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss gyerekes családok, igaz az, hogy a gyerkőc után már kevesebb a szex?

Figyelt kérdés
egy haver meséli, 1 éves a gyerkőc, van olyan, hogy csak 3 hetente vagy havonta van szex mivel a felesége már nem akarja többször.
2015. szept. 5. 12:42
 1/9 aperitif ***** válasza:
A szeretőmnél otthon összesen háromszor volt szex, mióta megvan a gyerek, három egymást követő évben, és a gyerek most ötödikes.
2015. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ujabb ok, hogy ne akarjak gyereket.
2015. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát,amíg a nő szoptatja a babát,örül,hogy aludni tud 1-2 órát.

1 éves elmúlt a gyerekem,mire visszaállt minden a régi kerékvágásba.

2015. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Viszont sokkal érzékenyebb lettem szexuálisan mindenhol ;-)
2015. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is ezen gondolkodom 2es, de a másik oldalról nézve meg a kényelmünk miatt meghal a népünk pár évtized múlva. nehéz kérdések ezek, minden tiszteletem a 2-3 gyerekes családoké.
2015. szept. 5. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Én elhiszem, de a nép sorsát nem viselem a szívemen, a saját életem jobban érdekel. Nem fogok együtt élni egy nővel, akivel még csak szex sincs. Gyerekre sem vágyom, legkevésbé sem, sőt: nyomós indokom van ellene, nem is egy. Csináljon gyereket, akinek vágya van rá. Én ezt ismerkedéskor letisztázom, így korrekt.
2015. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na látod, ez a baj, hogy nem érdekel.
2015. szept. 5. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne? Nem vagyok sem hazafi, sem hatalmas nemzeti identitástudattal megáldott egyén. Származásom szerint is inkább vegyes felvágott. Nem érzem magam jobban magyarnak, mint más nemzet fiának. Épp csak itt élek. És? A bolygón az emberből van épp elég, csak a magyar nemzet nekem nem lesz ok rá, hogy gyerekem legyen. Meg más, sokkal nyomósabb oka is van, de az magánügy.
2015. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok, rendben. csak a mostani események kapcsán gondolkodtam a témában, európa el fog fogyni, konkrétan nincs olyan ország amelyik poytiv irányba haladna a népességét tekintve. számomra ez félelmetes.
2015. szept. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!