Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt szex? Ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt szex? Ezzel sokat kérek? Gyerekes vagyok, vagy ez lehet szakító ok?

Figyelt kérdés

Az ex pasijaimat nem zavarta. Engem annál inkább. Kívánom olyankor ugyan a szexet, de csupa vér lesz minden. Aztán föl engedtem, végül is van zuhany és tehetünk magunk alá törölközőt is. Az orgazmus még a görcseimet is enyhíti. Plusz, többek között, izgat a szex gondolata, mikor ilyen intim dolog történik ott lent.(jó, tudom, hülye vagyok)


Nemrég össze jöttem valakivel. Abszolút nem finnyás. Egyik nap, az "azokon a napokon" való szexre terelődött a szó. Azt mondta, nem érti, sokan miért erőltetik, ki lehet bírni azt a pár napot.

Erre megkérdeztem, hogy:

-Akkor is, ha a nő akarja?

-Igen, akkor is.

Ecsetelte, hogy szerinte nem egészséges, stb, stb....


Nemrég megjött, ő meg átjött.

Folyamatosan izgatott, de tovább menni nem akart. Én tovább mentem orálra és megkérdeztem, akar-e többet. Nem akart. Hosszas unszolásra kézzel kielégített, de csak a csiklóhoz nyúlt. Rendesen láttam az arcán, hogy nincs ínyére a dolog.

Nem akartam erőszakoskodni, így csak befejeztem őt, aztán elmentem zuhanyozni.


Megértem, hogy nincs hozzám gusztusa, de nekem ez így nem esett jól. Szinte a sírás fog el, ha belegondolok abba, hogy ha netán együtt maradunk, ez mindig így lesz.

Más területen egész jól megvagyunk. De ennyi.



2015. szept. 6. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddigi pasijaim nem zavarta engem annál inkább zavar alatta a szex.Én nem érzek olyankor semmit érzékenyebb is minden. Mi csináljuk így élvezem is meg nem is furcsa de én ódzkodok kicsit ilyenkor.
2015. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Gusztus dolga, ex-barátnőmet én ki is nyaltam közben, hiszem nem literekről beszélünk :) De, a legtöbben elég "mocskos" dolognak tartják. Inkább ne erőltesd, ha ennyire nem szeretné. Biztos nem Veled van a baja, egyszerűen csak a gondolat, hogy a "tiszta szentély" picit "piszkos" lett. 25/F
2015. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én páromat sem zavarja a szex, ha épp megvan. De engem igen, viszont én is jobban kívánom ilyenkor a szexet. De ugyan akkor meg én kínosan érzem magam ilyenkor a párom előtt, és inkább legalább az első 2 napban visszafogom magam!


Viszont ennek nem kellene szakító oknak lennie!

És a párodat is tiszteletben kell tartani, ha nem akarja, elvileg mégis csak vér...és van akit ez taszít.

2015. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, csináltam már. :) F
2015. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem azzal van a baj, hogy ezt egy nagy problémának gondolod. nem szereti és kész, ennyi, szerintem lehetnél egy kicsit toleránsabb
2015. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem sosem zavart, ha megvan a lánynak. Minden barátnőmmel szexeltem is ilyenkor, sőt mindig ki is nyaltam őket. :) Utána fürödtünk együtt egy jót. :)

Ez a mostani szerelmemmel is így van, őt is kinyalom ha épp megvan neki. :) Sőt az erősebb napokon legtöbbször csak 69-ezünk, mert érzékeny neki belül. :) Ilyenkor én vagyok alul, ő felül, és így nagyon nagyokat szokott élvezni, ami legtöbbször oldja a görcseit. :) Miután mindketten elélveztünk egymás szájában, hosszan csókolózunk, és elmegyünk együtt fürödni, itt még levezetésképpen cirógatjuk és megmossuk egymást. :)

2015. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Se sokat nem kérsz, se gyerekes nem vagy, ha meg valakinél ez a szakító ok, az menjen is a p..ba... Én imádtam csinálni, amikor az exem menstruált, magunk alá raktunk valamit és baromi jó érzés volt. 41/F
2015. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!