Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex menstruáció alatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Megjött, de így is nagyon kívánom a barátom. Őt egyáltalán nem zavarja, így is szeretne szeretkezni.

Mire figyeljünk?

Engem főleg az zavar, hogy ilyenkor nem túl kellemes az illatom lent. Én legalábbis nem szeretem.

A másik, hogy hogy oldjuk meg, hogy ne tocsogjon vérben az egész ágy. Gyakran váltunk pózt, szóval az nem elég, hogy teszünk egy törülközőt, vagy valamit a popsim alá.


2015. júl. 20. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi csinaltuk igy nem egyszer, bar nem az elso napon, hanem ugy a harmadikon kb. Nem volt semmi problema, ugy csinaltuk ahogy szoktuk.
2015. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WalterWhite. ***** válasza:
Mi is csináltuk így anno, és mi is a 3. nap körül. Ha nem akartok összevérezni mindent, akkor a legjobb ha tényleg leterítetek valamit, plusz nedves törlőkendőt odakészítitek. A szagok elkerülésére pedig egyszerű: ne nyaljon, izgasson fel máshogy, esetleg síkosító. De amúgy szexshopokban lehet kapni olyan tampont, ami kb. olyan mint egy kis szivacs, azt kell feltenni, és így nem folyik ki a vér.
2015. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jó katona vérben is! ;)


pár ve még én is csináltam az aktuális barátnővel...

mostmar kibírom azt az egy hetet. főképp hogy ilyenkor a bnőm sem akarja annyira.


24/F

2015. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
# 2: Hú, ez a tamponszerűség jó ötlet, nem is hallottam még róla, csak sajnos nem lesz most idő beszerezni... majd legközelebb. :)
2015. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!