Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, egyéjszakás kalandnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, egyéjszakás kalandnál jártatok már úgy, hogy a lány leállított, hogy bocsi, most menstruálok?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen napon hogy szokták a felek rendezni ezt a dolgot?

2015. jún. 28. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Az uccsó pillanatban meggondolta magát, a menzesz kamu csajoknál van ilyen...
2015. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi?

Csaj vagyok. A kérdésre válaszj!

2015. jún. 28. 12:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyobb kamut is elnyomtak :) kiröhögtem és otthagytam. Pár óra múlva ő jött oda, igaz nálam egyszer van mellébeszéd utána le..arom a fejét...
2015. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok, légyszi!
2015. jún. 28. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
volt :D de megoldottam, a többi 2 lyuk nem menstruál :D
2015. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy haverom már a szórakozóhelyen levolt beszélve, hogy menstruál a csaj átmentek leterítettek 1 plédet a csaj alá gumi fel és úgy csinálták :D Am is tudtommal sok lány kívánósabb a menzesz alatt, ha a srácnak nem gond mehet úgy is szerintem :D Én személy szerint max barátnőmmel szexelek úgy soha nem lennék annyira kanos, hogy egy idegen menstruáló lánnyal szexeljek, egyébként szexshopokban lehet kapni erre a célra kifejlesztett tampont azt olvastam róla, hogy kiszedni maceráns, de cserébe gondtalan a szex azokon a napokon is :D
2015. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lányként nekem egyszer volt ilyen, már kb elmúlt, de inkább nem akartam összekoszolni inkább semmit. Használtam a számat helyette .

Mondjuk ez aztán nem maradt egyéjszakás dolog, a kóvetkező időszakban sokszor bepótoltuk ezt az estét.

2015. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja telibe fröccsentett a menzeszvérrel az arcomon... Kínos!
2015. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt meg hogy?
2015. júl. 8. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az csak jo kifogàs hogy megvan a menszesze! Nállunk akkor is megy a hi mi hu mi de ha olyanja van a baràtnömnek akkor leszop hogy a homlokod behorpad, mondja is hogy most megvan nem akar össze maszatolni! Múltkor moziban voltunk kis simogatàs smàr aztan kivette húzkodta a brèt, aztàn làtta is hogy jól esett majd elborult ès szopott! A mellette ülő kiszúrta, nèha oldalra nèzve kukkot de nem szólt aztàn en meg hörögve remélve evakulàlram! Abból volt csak ciki hogy erős sperma szag volt , de valaki meg is jegyezte hogy mi van valaki rejsyzól hogy ilyen genya szag van? Mindegy egy szónak is szàz a vège ha menszesze van is akkor is van lehetösèg a paràznàlkodàsra !
2015. júl. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!