Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki volt már együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már együtt a társával úgy hogy menstruált?

Figyelt kérdés
milyen? mennyivel másabb érzés? es a teherbeeses mennyire kockázatos? tapasztalatokat kérnék.(Ki szeretnénk próbálni, csak nem tudjuk mennyire rizikós)

2015. júl. 31. 07:40
 1/10 Adam_Hack válasza:
undorító vagy ember
2015. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lett volna már hatszor a kérdés...

neked sem tilos visszaolvasni!

2015. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor barátnőm menstruál néha nem birom ki és rávetem magam azt nem tudom hogy neki milyen érzés nekem jó. Annyi hogy csak fürdés illetve tusolás után szoktuk és utánna is mind a ketten megmossuk az intim zónánkat.
2015. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A teherbe esés asélye kb 0% mivel mensi közben nincs érett petesejted.
2015. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vérfürdőt akarsz? :O
2015. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A teherbe esés"

esélye NEM nulla! Többen is írták már itt, hogy így szültek ill. születtek!

2015. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A teherbe esés esélye kb 0% mivel mensi közben nincs érett petesejted."


Ez nem így van, mivel - annak ellenére, hogy ezzel sokan nincsenek tisztában - egy nőnek bármikor lehet egy spontán peteérése, még a menstruáció idején is (többek között például egy intenzívebb orgazmus is képes ilyet kiváltani), plusz a hímivarsejtek kb. 72 óráig életképesek, tehát ha az aktus után 3 nappal van ovulációja a nőnek, akkor is van esély a teherbeesésre.


A menstruációkor leváló méhnyálkahártya pedig újra fel tud épülni, meg tud vastagodni addigra, mire a fogamzás után kb. egy héttel az addig a petevezetékben haladó, megtermékenyített, osztódó petesejt eléri a méhet, ahol megkezdődhet a beágyazódás.

2015. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egy árnyalattal melegebb a hüvely, és ez különösen izgató tud lenni. Ráadásul a szag is intenzívebb, s noha ezt az illatszerek igyekeznek elnyomni, a tudatalattinkba attól még beférkőzik.
2015. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csináltam így a barátnőmmel és semmi különös nem volt benne :D Aztán a végén beledurrantottam az összes anyagomat és csak úgy folyt össze a piros és a fehér. Aztán kitörölte és még egy menetet lenyomtunk és akkor is belémentem :P Bármikor megtenném újból. 22F
2015. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a párommal többször szeretkezünk mensi alatt. sokkal óvatosabb ilyenkor. :) bár néha eldurran az agyam és lovaglóba váltok és nagyon jó :$


19/L

2015. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!