Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit jelenthet, ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, ha a barátnőm több szabadságot kér?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, február óta vagyok együtt barátnőmmel. Nekem az első kapcsolatom, neki a második. Az elejétől fogva tiszta szívemből szeretem és megpróbálok neki mindent megadni. Három héttel ezelőttig biztos voltam abban, hogy ez a részéről is így van, hiszen láttam rajta, hogy szeret, és többször is mondta, hogy testileg-lelkileg a maximumot nyújtom neki. Akkor elmentünk egy helyi rendezvényre, ahol csúnyán berúgtam, ez idő alatt ő az egész estét annak a fiúnak a társaságában töltötte, akivel közvetlenül előttem kavart. Eltelt két hét, jött egy disco, ami előtti napokban elmondta, hogy szeretne tőlem több szabadságot kérni, mert szerinte túlságosan szeretem és levegőt sem kap mellettem. Aznap estét is ugyanezzel a fiúval beszélgette végig, sőt azóta minden nap velem párhuzamosan vele is tartja a kapcsolatot. Biztosított, hogy nem akarnak semmit egymástól, nem fog történni semmi megengedhetetlen, engem akar, csak kell neki, hogy mással is lehessen néha. Ma reggel azt mondta, szeret engem, de már nem tudja, mit akar, mert ez a másik illető érzelmileg sakkban tartja. Tanácstalan vagyok, mert szeretem és szeretném megmenteni a kapcsolatunkat, elmondása szerint ő is ugyanezt szeretné, de hosszú távon ezt nem fogom bírni. Megmondtam ugyanezt neki is, de a válasza az volt, hogy neki akkor is szüksége van erre, hogy mással is lehessen néha.

2015. szept. 5. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nem szeret... de ezt te is tudod legbelül. Dobd ki.
2015. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!