Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért zavarnak engem ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarnak engem ennyire az exei? 17/L

Figyelt kérdés
A pasimmal lassan fél éve vagyunk együtt, és nem tudom, miért (eddig ilyet más fiúnál nem éreztem), de ha bármikor téma lesz az exe, vagy csajok, akik szerelmesek belé, akkor mindig lehangolódok, és nehezen teszem túl magam ezen. Zavar például, hogy jár ki az exével, beszélgetnek, elvannak, az exe mindig ír neki, meg lányokkal is jár ki, stb... Mondta nekem a barátnőm ,hogy őt is zavarná, ha az exével tartaná a kapcsolatot a pasi és szinte heti szinten többször járnánának ki...Titeket zavarna? A pasim mondja, hogy nem érez iránta semmit, de elég érdekesen néz ki, hogy rendesen kijárnak este meg minden(de tudom, hogy nem csal meg, bízok benne).Tudom, hogy semmi közöm hozzá, meg tudom, hogy az a múlt stb, de mégis, akik hasonló helyzetben voltatok, hogy értétek el, hogy ne érdekeljen, hogy milyen lányokkal került kapcsolatba? Hogyan érhetném el, hogy ne legyek ennyire féltékeny? Kérlek, normális válaszokat írjatok. Köszönöm. :)

2015. máj. 20. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna, ha a barátnőm ezt csinálná (különösen ismerve a fiúkat...), de szerintem ha annyit megemlítesz neki, hogy rosszul esik, vagy hogy ilyenkor rossz kedved van, annyinak elégnek kéne lennie. Balhét nem érdemes csapni belőle, mert akkor csak te leszel a "féltékeny hülye". Szerintem a legokosabb, ha nem firtatod a dolgot, remélhetőleg nem csal meg, ha meg kiderül, akkor hát sajnálom, de nem nagy kár érte.. Esetleg ha van rá lehetőséged, lógj te is fiú haverokkal, hadd egye őt is a fene :D


20/F

2015. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülyére vesz.

Nem igaz, hogy ennyire nincs eszetek...

2015. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 elsehiszed ***** válasza:
Jaja én ha párkapcsoaltba vagyok alap hogy csajjal nem is beszélek kb még fészen se. Ha nem így tesz a srác, hát.. Elkell gondolkodni
2015. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és 2. van eszünk, mert megbízunk egymásban, csak engem zavar, hogy féltékeny vagyok, és igyekszem ezen változtatni, mert a kapcsolat rovására mehet a hisztizés. Biztos vagyok benne, hogy nem csal meg, és szeretjük is egymást, beszéltem vele, mondta, hogy ha ez annyira zavar, akkor hozzá se fog szólni az exéhez :)
2015. máj. 20. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Tipikus félresiklott gondolkodás, a féltékenység csak akkor zavaró ha ok nélkül történik.


Nem tudom valaki elmagyarázta elmutogatta elénekelte-e neked egy normál párkapcsolat kvintesszenciáját, de ha a te barátod az exeivel járogat el meg dumálnak rendszeresen akkor az a másik fél magasról lesz@rása, az, hogy ezeket minimalizálja és ne teremtsen félreérthető helyzetet teljesen és totálisan jogos elvárás egy párkapcsolatban.


De hát a te életed..., úgyhogy sok sikert hozzá...

2015. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tisztáznom kell, hogy szimpla barátság van közöttük, és nem a pasim a hibás, tudom, ezzel csak arra szerettem volna választ kapni, hogy hogy ne legyek féltékeny, mert mióta megemlítettem neki minden lányt kerül :) szóval semmi baj nincs jelenleg már, az exes sztori már régi, példának hoztam fel. Most csak arról van szó, hogy ha témába kerül bármilyen csaj, rosszul esik, semmi egyéb :)
2015. máj. 20. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
hajjaj emiatt nekem is volt problémám a barátommal :D többször is volt veszekedés belőle, legutóbb már a szakítás szélén voltunk, mert régen megbeszéltük hogy többet nincs extéma és múltkor mégis direkt felhozta :) szépen megmondtam neki, hogy engem nem is zavarnának, ha nem hozná szóba őket, meg hogy ez az egyetlen nagy hibám van (amúgy próbálok nagyon jó barátnő lenni, és úgy gondolja, hogy az is vagyok) hogy egyszerűen idegesítenek az exei, hogy írnak neki meg stb, és hogy ezt a hibámat simán elfogadhatná, pláne hogy csak annyi lenne a dolga, hogy nem hozza szóba őket és ennyi. az ilyet meg kell beszélni, a múlt az maradjon a múlt és ne furakodjon be a jelenbe :D
2015. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) hát itt is ez a probléma. Néha akaratlanul is felhozom, arról nem ő tehet... Nálunk fél év alatt 1 veszekedés se volt, csak zavar, hogy felhozza :) de mondtam neki is. :)
2015. máj. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!