Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintettek lehet, h lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek lehet, h lesz valami köztünk? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik külsőleg és belsőleg is, de nem tudom, h neki mi lehet a véleménye rólam. Évfolyamtársak vagyunk. Mindig együtt van angol órànk és heti 2x angol fakultációnk. Amikor találkozunk mindig nagyon baràtságos,mindig köszön és mosolyog, de amikor megjönnek a baràtai vagy a làny osztálytársai, akkor szinte levegőnek néz. Ha velük jön pl a folyóson akkor rám se néz, nem is köszön. Mi lehet ennek az oka? Facebook-on ráírtam múltkor, de úgy vettem észre, h nincs nagy kedve velem beszélgetni. Egyszer együtt volt infó óránk, mellette ültem és nem tudtam vmit, h-h kell megcsinàlni ezért segítséget kértem tőle. Az egéren volt a kezem és ő megfogta a kezemet és segîtett és mosolygott. Ez szàmît vmit? Ez még az év elejèn volt. Bàtor, őszínte, szókimondó fiúnak ismertem meg, viszont én csendes vagyok. Lehet vmi köztünk?

Várom, h írjatok!!! 17 évesek vagyunk :)



2015. máj. 16. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, csak az alapvető dolgokat teszi meg, én sem köszönök azoknak a folyosón, akikkel csak egy órám van, és évfolyamtársak vagyunk. Egy-kettőnek, de őket ismerem jobban, nem csak órákon vagyunk együtt.
2015. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De ő csak akkor nem köszön, ha a barátaival jön. Egyébként szokott.
2015. máj. 16. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az nagyon furcsa hogy csak akkor köszön ha nincsenek ott a barátai. De sok fiú csinál ilyen. Szerintem próbálj meg beszélni vele személyesen és akkor ha más nem is esetleg barátok lehetnétek. Szerintem az nem baj hogy csendes vagy,nincs azzal semmi gond.
2015. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, h írtál! :) esetleg tudnál nekm tanácsokat adni? Mert eléggé félénk vagyok ezen a téren, nem szeretném elrontani. De viszont nagyon boldog lennék ha én is ő együtt lennénk! :)
2015. máj. 18. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon csendes lány vagyok. Szóval remélem tudok segíteni. :)

Mikor egyedül van szünetben nyugodtam menj oda hozzá és kezdeményezz beszélgetést. Pl: Milyen napod van, hogy vagy, milyen óráid lesznek ma...

Nem kell túl bonyolítani a dolgot. És ha látod hogy nem akar veled beszélni akkor nem éri meg fáradozni de ha igen akkor majd magától kialakulnak a dolgok. :) Szóval bátorság. :)

2015. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadom a tanàcsod! ;) :)
2015. máj. 18. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Sok sikert kívánok. :)
2015. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!