Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fejezzem be az álmodozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fejezzem be az álmodozást arról hogy még valaha lesz köztünk valami? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy fiú az osztályomban akivel első óta osztálytársak vagyunk. Ő nagyon helyes és nekem már első óta nagyon tetszik..volt olyan amikor közelebb kerültünk egymáshoz de aztán valami miatt mindig eltávolodtunk egymástól. Pl tavaly nagyon megkedveltem mivel amikor az udvaron vtunk kint akkor odaadta a pulcsiját nekem mert látta rajtam h fázok..de aztán már mindenki azt kürtölte hogy én meg ő együtt járunk meg ilyenek..szval ennek a pár napos boldogságnak is vége lett.. Elsem tudom mondani ,hogy hányszor veszekedtem már vele ..de a végén mindig megbékéltünk.. Észrevettem hogy úgy kb hetedikig le se tojt engem de viszont ebben az évben nagyon kedves lett velem...nemtudom..azért mert kezd felnőni és megkomolyodni vagy miért? Viszont ahogy kedves lett egyben utálatos is..mivel libának csúfol..a legjobb barátnőmet pedig patkánynak..már közöltem vele hogy ez rosszul esik és fejezze be és ő erre azt mta hogy ő engem kedvel de a barátnőmet utálja. Hát oké...de akkor engem miért kell bántania? Amikor ottvan velem a barátnőm akkor csúfol meg sérteget amikor egyedül vagyok akkor meg kedveskedik becézget, és folyton néz engem..volt már nem egy óra amikor megállás nélkül bámult rám és amikor ránéztem elpirul és mosolygott..már nem egyszer mondta hogy ő engem kedvel és szeretne velem járni de csak hülyeségből sztem...tavaly megígérte hogy ez év végén megcsókol..nemtudom ebből is milesz...teljesen összevagyok zavarodva..van egy lány az évfolyamunkban akivel mindig kedves elkíséri mindenhová..flörtöl vele..szval akkor velem csak játszik?ennyire könyörtelen tud lenni egy tizenéves fiú??!szerintetek csak játszadozik velem és valójában nem is becsül semmire?O.o szerintetek a csókkal mi legyen? Inkább várjak arra hogy majd ő tartsa be az ígéretét vagy cselekedjek én előbb? SOS:')
2015. márc. 31. 21:23
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha ő nem lép akkor lépj te! A csók az meg akkor történjen ha ő is szeretné.Lehet hogy ő is hasonlóképpen érez irántad csak nem tudja hogy mutassa ki.:-)
2015. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Halj már meg.
2015. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
43%
szerintem lépj te de ne smárold le csak menj oda közöld vele h bejön neked és hagyja abba a játszadozást ha ő is kedvel akkor észre veszi magát ha nem akk tegyél rá magasról...
2015. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!