Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez gáz volt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz volt a barátomtól?

Figyelt kérdés
Poénból ma ráírtam a barátomra kamuprofilról, és incselkedve beszéltem vele. Ő belement, aranyosnak nevezett, kétesen beszélt. A végén tudta meg hogy én vagyok és nagyon elszégyellte magát. Nem ment bele teljesen, de nem is ignorált, mondta hogy van barátnője, ezért nem szabad neki. mondtam neki hogy tudna e segíteni valamiben és egyből elkezdett kérdezősködni, hogy persze persze, meg butusnak nevezett, valamennyire belement a játékba. Tudom hogy én is gáz voltam, hogy ezt megléptem, de érdekelt mit csinál.

tegnap 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"mondta hogy van barátnője" - Én nem aggódnék, hiszen leírta.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Megérdemlitek egymást!

Az meg csak mentegetőzés, hogy van barátnője, felelősség hárítás.

Így ő csak egy áldozat, akit elcsábított a gaz csábító nő, ő nem is tehet semmiről, hiszen csak sodródott az árral...

Szerintem undorító.

Akkor már legalább lenen gerince és felvállalná, hogy ban nője, de egy kettyintés bárkivel belefér még mellette is.

Így meg csak egy sunyi dög, miközben ugyanazt csinálja.

Szerintem amelyik nőnek ez belefér, az ne problémázzon ezen, amelyiknek meg kételye merül fel, az ne is gondolkodjon ezek után már tovább, hogy miért maradjon tovább vele, mert kb semmiért.

39/F

tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Kb 3 éve most először nézek át ide a tini kategóriába. Pont ilyennek képzeltem el... 😂😂
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Ez primitív játék. Provokálod, hogy aztán lecsaphass rá. Ez a másik megalázása.

Kirúgnálak, mint a sicc.

tegnap 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!